Elegancka i Funkcjonalna Donica Betonowa Massimo

200 x 500 H500cm 220kg 400l

6,266.85zł

Donica Massimo z betonu (polimerobetonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to :220 kg, a wymiary : długość:200cm, szerokość:50cm, wysokość:50cm.

Ogród albo nawet ogródek to marzenie wielu ludzi, którzy właśnie tam upatrują najlepszego miejsca do relaksu po całym tygodniu pracy. Nic dziwnego, odpowiednio zaaranżowany ogród, nie tylko cieszy oko i sprawia radość. Pozwala wypocząć i może być idealnym miejscem spotkań  z rodziną bądź przyjaciółmi. Duże donice betonowe ogrodowe są niezwykle pomocne w tworzeniu własnej oazy spokoju.

Istnieje wiele szkół aranżacji ogrodów, wszystko tak naprawdę zależy od nas, naszych zainteresowań i preferencji. Możemy postawić na naturalną zieleń, zdominowaną przez krzaki, krzewy i drzewa. Można zasadzić w ogrodzie drzewka i krzewy owocowe, dzięki czemu latem mamy nieustany dostęp do zdrowych owoców. Można oczywiście wybrać opcję bardziej kolorową, pełną kwiatów i kwitnących roślin, które dodatkowo przyciągną np. motyle.

Każda z tych opcji jest ciekawym rozwiązaniem, i każda z nich wymaga od nas przynajmniej minimalnego wkładu. Na przykład kwiaty muszą zostać odpowiednio zasadzone. Idealnie do tego nadadzą się nasze duże donice betonowe ogrodowe, które są dostępne w naszym sklepie. Klasyczna i funkcjonalna donica Massimo stworzona z ultra betonu to dobry wybór dla osób ceniących sobie dobre jakościowo wyroby. Jest to także połączenie elegancji, dyskretnej estetyki i użyteczności. Donice Massimo wpasują się w każdy ogród, nadając mu dodatkowego szyku. Oczywiście donice duże nowoczesne, są produkowane z wielu materiałów, ale beton posiada liczne zalety, choćby wymienić tylko kilka z nich:

– donice z betonu to gwarancja zakupu na długi czas. Beton jest odporny na czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz, grad, wiatr. Jest także mrozo i ciepłoodporny, więc donice betonowe dobrze sprawdzają się w polskich warunkach, gdzie mamy cztery, mocno zróżnicowane pory roku.

– beton charakteryzuje się sporą wytrzymałością na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne.

– prezentowany model idealnie sprawdzi się w małych przydomowych lub działkowych ogródkach, a także wielohektarowych ogrodach.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.