Donica Betonowa w Kształcie Koła Matteo

Ø2000 H380cm 235kg 499l

6,688.74zł

Donica Matteo z betonu (polimerobetonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to :235 kg, a wymiary : średnica:200cm, wysokość:38cm.

Materiały do aranżacji ogrodów

Aranżacja dużych ogrodów oraz przestrzeni wielkomiejskich wymaga zastosowania dekoracji o niebanalnym charakterze wizualnym. Istotna jest także struktura wykonania zapewniająca im trwałość i odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia związane z działaniem sił zewnętrznych. Dlatego rozwiązaniem idealnie odpowiadającym tym kanonom są donice z betonu.

Wykonanie z betonu

Beton polimerowy jest tworzywem odpornym na działanie agresywnych substancji (np. kwasy), zmiennych warunków atmosferycznych (również na niszczący wpływ wilgoci), a także na uszkodzenia mechaniczne.

Donica Betonowa w Kształcie Koła Matteo

Duże donice betonowe ogrodowe Matteo, łączą w sobie prostotę oraz oryginalność wzornictwa. Dzięki temu nadają się do ogrodów przydomowych a także miejsc publicznych, parków i skwerów miejskich. Zaletą jest ich wykonanie ze wspomnianego betonu polimerowego, który zapewnia trwałość dekoracji o niezmiennej formie przez lata.

Donice betonowe Metteo zaprojektowane są na kształt koła o średnicy 200 cm, wysokości 38 cm i wadze 235 kg. Produkt prócz solidnej formy jest również bardzo funkcjonalny, bowiem posiada w standardzie otwory odpływowe zapewniające roślinom odpowiednie podłoże do rozwoju.

Dostępne w ofercie kolorystycznej są donice w podstawowych kolorach: biały, szary oraz czarny.

Donice z betonu mogą być obsadzane dowolną roślinnością, która dzięki różnorodności form i barw, pozwoli zaaranżować kolorowe wyspy w środku wielkich, betonowych przestrzeni lub zieleni przydomowego ogrodu. Aby więc stworzyć w wyznaczonej przestrzeni zewnętrznej praktyczną i jednocześnie bardzo trwałą aranżację, warto wybrać duże donice betonowe Matteo. Jest to bowiem połączenie pięknej formy estetycznej z funkcjonalnością mogącą służyć latami.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.