Donica ogrodowa Medio Grande

Ø1000 H500cm 150kg 290l

Zapytaj

Donica Medio Grande z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to 150 kg, a wymiary : średnica: 100 cm, Wysokość: 50 cm.

Donica ogrodowa XXL

Decydując się na donicę, która ma stanąć na otwartej przestrzeni najczęściej wybór pada na donice wykonane z betonu. Bardzo ciekawą propozycją jest donica ogrodowa Medio Grande wykonana ze specjalnego materiału, jakim jest ultra beton. Przede wszystkim jest ona niezwykle wytrzymała na czynniki atmosferyczne. Nie straszny jej deszcz, śnieg, wiatr, słońce, mrozy, oraz jest bardzo trwała i odporna na ścieranie i inne czynniki mechaniczne, czy żrące substancje. Dlatego z pewnością będzie się pięknie prezentowała przez długie lata, bez zarysowań, korozji, pęknięć i innych ubytków. Z uwagi na swoją wagę i spore wymiary nie ma obawy, że ktoś ją przewróci, albo uszkodzi. Z tego samego powodu zaleca się, aby najpierw postawić donicę w miejscu docelowym, a dopiero potem ją wypełnić i zasadzić rośliny. Donica w dnie posiada otwór odpływowy zapewniający odpływ nadmiaru wody.

Nie tylko doskonałe warunki techniczne

Kolejną zaletą Donicy Betonowej XXL Medio Grande jest elegancki i oryginalny wygląd. Z pewnością będzie się świetnie prezentowała zarówno w ogrodzie jak i w przestrzeni publicznej. Dostępna jest w kolorach: czarny, szary i biały. Dlatego można ją idealnie dopasować do własnych potrzeb i stylu w jakim urządzone jest otoczenie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby ją wkomponować w inne elementy dekoracyjne ogrodu, takie jak np. wodospady, oczka wodne, figurki, meble, czy grille zewnętrzne. Z uwagi na jej sporą pojemność (290 litrów) bez obawy można zasadzić w niej większe rośliny drzewka lub krzewy. Nie ma też obawy, że donicę mogą uszkodzić rozrastające się korzenie. Jedynym zagrożeniem dla donicy jest zamarznięta w niej woda, dlatego ważne jest aby umożliwić jej swobodny odpływ. Należy tego dokonać poprzez odpowiednie wypełnienie donicy. Istotne jest także ustawienie jej na przepuszczalnym gruncie lub podkładkach gumowych – jeśli ma stać na twardym podłożu.

Donica z betonu architektonicznego Medio Grande to świetne rozwiązanie, które z pewnością docenią nawet najbardziej wymagający klienci. Jest ona wyjątkowo solidna i trwała, co gwarantuje bardzo długą żywotność. W połączeniu z intrygującym, eleganckim wyglądem, pasującym do każdej przestrzeni jest to bardzo ciekawą propozycją, obok której na pewno nie można przejść obojętnie. Warto wspomnieć, że donicę można nabyć w bardzo atrakcyjnej cenie.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.