Duża i Stabilna Donica Betonowa Monica

800 x 800 H700cm 155kg 381l

4,730.58zł

Donica Monica z ultra betonu. Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 155 kg, a wymiary : długość: 80 cm, szerokość: 80 cm, wysokość: 70 cm.

Duża i Stabilna Donica Betonowa Monica

Betonowe donice to świetny wybór. Najlepiej prezentują się na otwartej przestrzeni; w ogrodzie, albo na tarasie. Wyglądają stylowo, estetycznie i wspaniale wzbogacają przestrzeń dookoła domu. Duża biała donica jest obecnie bardzo modnym dodatkiem dekoracyjnym. Na rynku dostępne jest wiele modeli o rozmaitych kształtach, rozmiarach, kolorach, formach i fakturach. Niewątpliwie świetnym wyborem jest donica Monica XXL. Wykonana w całości z betonu, w pięknym białym kolorze (dostępna jest też czarna i szara), w kształcie prostopadłościanu, o wymiarach: szerokość 80 cm, długość 80 cm, wysokość 70 cm. Posiada otwory pozwalające na odpływ nadmiaru wody. Dzięki swoim pokaźnym rozmiarom, można wykorzystać ją do sadzenia dużych roślin, które świetnie wpasują się w aranżacje placów, ogrodów, parków, czy innych przestrzeni.

Modny Design i wytrzymałość

Duża biała donica Monica jest nie tylko ładna, ale również wytrzymała na wszelkie czynniki atmosferyczne. Dzięki czemu może ozdabiać ogród przez długie lata, niezależnie od pory roku. Nie straszne jej są deszcz, wiatr, śnieg, słońce, czy niskie temperatury. Nie wątpliwą zaletą jest też odporność na czynniki mechaniczne. Pozwala ograniczyć rozrastanie się roślin. Jest stabilna i nie przewraca się. Nie ma obawy, ze zwierzęta, czy bawiące się dzieci ją uszkodzą, gdyż nie można jej niechcąco stłuc. Można ją również w ciekawy sposób wkomponować z innymi elementami ogrodu i połączyć z wodospadami, czy fontannami. Świetnie będzie się też prezentować w zestawieniu z meblami ogrodowymi, figurkami ozdobnymi, grillami zewnętrznymi. Dzięki temu uda się zagospodarować przestrzeń w niezwykle urokliwy sposób, który na pewno będzie przyciągał wzrok.

Ze względu na dużą masę (155 kg), zaleca się, aby sadzić rośliny kiedy ustawi się już donice w odpowiednim miejscu, na wybranym podłożu.

W betonowych donicach świetnie będą wyglądały zarówno różne rodzaje traw, kwiatów, jak i krzewy, oraz drzewka (zarówno liściaste jak i iglaste). Nie ma obawy, że kiedy większe rośliny się rozrosną to korzenie uszkodzą doniczki.

Donica betonowa to świetny wybór pasujący do każdej przestrzeni, jest bardzo wytrzymała, stylowa i dzięki niej można uzyskać niepowtarzalne efekty.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.