Donica Betonowa XXL Ogrodowa Molto Grande – ultra beton

Ø2000 H500cm 417kg 1050l

21,187.98zł

Donica Molto Grande z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to 417 kg, a wymiary : średnica: 200 cm, Wysokość: 50 cm.

Taras czy ogród to doskonałe miejsce do relaksu i wypoczynku. Pobyt w tym miejscu jest o wiele przyjemniejszy jeśli je odpowiednio zaprojektujemy. Prócz ozdobnych roślin doskonałym elementem zdobiącym są donice. Dużą popularnością na rynku cieszą się nowoczesne donice do ogrodu Molto Grande.

 Donica XXL Molto Grande

W naszej ofercie mamy dostępne donice do ogrodu Motlo Grande, które wykonujemy w trzech podstawowych kolorach: białym, czarnym oraz szarym. W standardzie donica jest produkowana z otworami odpływowymi. Jest to produkt sporych rozmiarów, gdyż waży aż 417 kilogramów. Jego średnica wynosi 200 centymetrów, a wysokość 50 centymetrów.
Donice do ogrodu Molto Grande mają także niezwykle ciekawy design. Są one niskie i szerokie, a ich podstawa ma kształt koła. Oryginalnego wyglądu dodają im przede wszystkim poprzeczne żłobione rowki na całej powierzchni. Duża pojemność tj. 1050 litrów daje nieograniczone wykorzystanie donicy w ogrodzie. Można w niej posadzić tradycyjne oraz egzotyczne rośliny sporych rozmiarów. Te nowoczesne donice o ciekawym wzornictwie z pewnością doskonale ozdabiają nie tylko nowoczesne, gustownie zaaranżowane ogrody lecz także przydomowe tarasy.

 Ultra beton w ogrodnictwie

Donice ogrodowe Molto Grande są doskonałą ozdobą każdego ogrodu. Wykonane są z trwałego ultra betonu, którego cechuje to, że jest lżejszy od standardowego betonu wykorzystywanego w budownictwie. Do najważniejszych cech tego materiału zaliczamy doskonałą izolację akustyczną oraz właściwości termoizolacyjne. Dlatego, że ultra beton dobrze przewodzi ciepło donica ta doskonale ochrania posadzone w niej rośliny przed utratą ciepła. Oprócz tego materiał, z którego wykonana jest ta donica wykazuje dużo większą wytrzymałość na ściskanie i rozciąganie. Ultra beton jest bardzo odporny na czynniki atmosferyczne, w związku z czym mogą stać na dworze przez cały rok. Posadzone rośliny mogą zdobić ogród przez cały rok bez obaw, że zostaną zniszczone przez niekorzystną aurę pogodową. Ultra beton cechuje się wysoką odpornością na deszcz, śnieg, niskie i wysokie temperatury oraz promieniowanie słoneczne. W związku z tym, że ma tyle zalet, ultra beton jest coraz częściej wykorzystywany przy projektowaniu i produkcji elementów ogrodowych.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.