Doniczki wysokie Onorato

400 x 400 H800cm 80kg 95l

2,583.00zł

Donica Onorato z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 80 kg, a wymiary: długość: 40 cm, szerokość: 40 cm, wysokość: 80 cm.

Donica betonowa do traw i krzewów Onorato

Każdy, kto chce mieć pięknie wyglądający ogród czy taras zastanawia się jakie donice będą idealne do użytku zewnętrznego. Doniczki wysokie to jedna z propozycji, która nie tylko dobrze się prezentuje. Mogą służyć również do zasadzenia nawet dużych rozmiarów drzewek czy krzewów. Donica z betonu architektonicznego Onorato to jedna z naszychpropozycji dla tych, których wybór padł na doniczki wysokie.

Jakie zalety ma donica Onorato?

Jest ona przed wszystkim niezwykle trwała. Odporna jest na czynniki atmosferyczne takie jak mróz czy deszcz. Może stać w ogrodzie czy na balkonie lub tarasie nawet cały rok. Jeśli niektóre nasze rośliny będą potrzebowały pokrowców na zimę, nie trzeba osłaniać doniczek. One z pewnością wytrzymają nawet trudne warunki atmosferyczne i bardzo niskie temperatury. Dużą zaletą doniczek betonowych jest to, że z pewnością nie przewrócą się pod wpływem wiatru. Są na to po prostu zbyt stabilne i ciężkie. Nie musimy się obawiać, że spadną na sąsiedni balkon lub auto zaparkowane pod balkonem, albo rozbiją się jak uderzą o nasz balkon. Dzięki ich dużej stabilności, możemy zasadzić nawet dużych rozmiarów drzewko.

Zastosowanie donic betonowych

Doniczki wysokie betonowe Onorato to bardzo stylowy, ale jednocześnie minimalistyczny dodatek do naszego ogrodu czy tarasu. Proponujemy 3 wersje kolorystyczne doniczek: biały, szary i czarny. Są to barwy, które wydają się skromne, ale połączeniu z zielenią i różnorodnymi kolorami kwiatów, będą tworzyły harmonijne połączenie. Donica betonowa Onorato jest z pewnością inwestycją na lata. Ze względu na prosty design i kształt zawsze będą pięknie się prezentowały. Oprócz tego trwałość produktu sprawia, że nie będziemy jej musieli szybko zmieniać. Donice te można użyć do ogrodu czy balkonu w domu, ale mogą stanowić też prostą, klasyczną dekorację w biurze, w hotelu, w galerii handlowej – wewnątrz budynku i na zewnątrz. Nawet w miejscach publicznych, gdzie jest większe ryzyko zniszczenia donic, wykonane z betonu wytrzymają naprawdę dużo dzięki czemu będą stanowiły dekorację wieloletnią.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.