Donice betonowe okrągłe Rebecca

Ø660 H665cm 75kg 126l

2,108.22zł

Donica Rebecca z ultra betonu. Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworem odpływowym. Waga donicy to: 75 kg, a wymiary: średnica: 66 cm, wysokość: 66,5 cm.

Donica Betonowa Rebecca z ultra betonu to najwyższej jakości donica betonowa okrągła. Wykonana z betonu mrozoodpornego o wysokiej wytrzymałości. Do wyboru w trzech uniwersalnych kolorach: szarym, białym oraz czarnym. Donica posiada otwór odpływowy w dnie, co pozwala na ujście nadmiaru wody. Waga donicy: 75 kg. Średnica (u góry): 66 cm. Średnica podstawy: 44 cm. Wysokość: 66,5 cm. Pojemność: 126 litrów.

Nowoczesny design

Wygląd donicy zaprojektowaliśmy tak, aby spełniał wymogi nowoczesnego designu, ale też dopełniał klasyczne aranżacje. Donice betonowe okrągłe doskonale dopasowują się do aranżacji w stylu współczesnym jak i klasycznym. Każda z donic ze względu na zastosowany materiał wygląda inaczej co czyni ją wyjątkową. Uniwersalne kolory dopasowują się do wszystkich koncepcji architektury ogrodowej i tarasowej.

Najwyższa jakość wykonania

Mróz często niszczy elementy aranżacji tarasu. Dlatego do produkcji Donicy Rebecca zastosowano beton z mrozoodporny i niezwykle wytrzymały. Sprawia to, że nie oprze się ona nawet najbardziej ekstremalnym warunkom atmosferycznym. Jest odporna na wilgoć oraz duże nasłonecznienie. Warunki pogodowe nie wpływają na zmiany wyglądu donicy. Nabywając Donice Betonowe Okrągłe Rebecca, nabywa się również pewność co do niezmiennego wyglądu tarasu po zimie. Kolor naszych donic jest taki sam przez wiele lat. Donica nie wymaga żadnych działań pielęgnacyjnych ani impregnacji. Ewentualne zabrudzenia wystarczy spłukać czystą wodą.

Aranżacja tarasu i ogrodu

Każda z naszych donic betonowych to małe dzieło sztuki, ponieważ każda jest niepowtarzalna i różni się szczegółami. Donice betonowe okrągłe są wyjątkowo piękne, co w połączeniu z zadbaną roślinnością tworzy oszałamiający efekt. Efekt który zachwyca każdego dnia. Donice betonowe stanowią wspaniały wyróżnik aranżacji każdego rodzaju tarasu lub ogrodu. Charakteryzują się dużą uniwersalnością i szerokimi możliwościami zastosowania. Dzięki nim sprawisz, że Twój taras lub ogród nabierze nowego blasku.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.