Donice ogrodowe betonowe Ricardo

Ø770 H870cm 92kg 228l

2,595.30zł

Donica Ricardo z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 92 kg, a wymiary: średnica: 77 cm, wysokość: 87 cm.

Jak sprawić by taras lub ogród zachęcał do wyjścia i przebywania w nim? Postawić na piękną kompozycję roślin oraz ich odpowiednią aranżację. Chodzi tu nie tylko o zieleń rosnącą w gruncie, ale również taką, która rośnie w donicach. Powinny one tworzyć przenikającą się całość. W tym wypadku najlepiej postawić na donice ogrodowe betonowe. Tworzywo to daje gwarancję, że przetrwa niskie i wysokie temperatury, a przy tym będzie niezmiennie cieszyć oko i podkreślać urodę rośliny, która w nim rośnie.

Ultra beton

Użyty do produkcji donic ultra beton to idealny materiał do zastosowania na zewnątrz. Cechuje się wysoką wytrzymałością, znikomą nasiąkliwością oraz odpornością na czynnik zewnętrzne. Dlatego donice ogrodowe wykonane z tego rodzaju betonu są długowieczne i mrozoodporne. Dzięki temu donica nie zmienia ani wyglądu ani nie traci właściwości. Wręcz przeciwnie – nabiera coraz większej wytrzymałości z biegiem czasu. Co ważne ultra beton ma idealnie gładką powierzchnię, co jednocześnie daje mu trwałość, ale również elegancję.

Klasyczny kształt

Donica Ricardo to dobry wybór dla osób ceniących proste formy. Klasyczny kształt świetnie dopasuje się do każdego projektu przestrzeni zielonej, nieważne czy to przydomowy ogród czy taras w biurowcu albo miejski park. Kształt nawiązuje do tradycyjnych doniczek na kwiaty. Jednak użyty beton architektoniczny nadaje szlachetności donicy Ricardo.

Donice Ricardo są w trzech uniwersalnych kolorach: białym, szarym i czarnym. Taki zestaw kolorystyczny to dobre tło dla zieleni we wszystkich jej odcieniach. Przy tym wszystkie trzy kolory dobrze dopasują się do wszelkich barw fasad.

Donica Ricardo ma w dnie otwór odpływowy, dzięki czemu system korzeniowy ma zapewniony właściwy poziom nawilżenia. Rozmiary donicy Ricardo sprawiają, że nadaje się nawet do zasadzenia większych krzewów czy małych drzewek. Gładkie powierzchnie naczynia świetnie wydobędą urodę rośliny posadzonej w donicy.

Donice ogrodowe betonowe to świetny wybór, który nada ogrodowi, tarasowi oraz innym terenom zielonym stylu i elegancji. Spośród wielu modeli warto postawić na donicę Ricardo. Donica ta to idealny wybór dla osób, które lubią ponadczasowy styl i uniwersalną formę.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.