Nowoczesna Donica Betonowa Ogrodowa Romano

Ø724 H760cm 60kg 110l

Zapytaj

Donica Romano z betonu (polimerobetonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to :60 kg, a wymiary : średnica:72,4cm, wysokość:76cm.

SUBTELNY DESIGN MIEJSKI

Nowoczesna linia stylistyczna sprawia, że sama donica może stanowić zjawiskowy element wystroju otwartych przestrzeni. Duże rozmiary i odpływ wody umożliwia łatwe utrzymanie średnich i dużych roślin, które w naszej betonowej donicy prezentują się bardzo efektownie.   Jako niezależny element małej architektury donica subtelnie dopełnia otoczenie lub stanowi zjawiskowe dzieło sztuki użytkowej przestrzeni publicznej, prywatnej lub komercyjnej.

ODPORNA NA UPŁYW CZASU

Najwyższa jakość polimerobetonu oraz kontrola jakościowa całego procesu produkcji gwarantuje wysoką odporność donicy Romano na ekstremalne czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.  Dzięki tym czynnikom donica nie poddaje się upływowi czasu,  nie tracąc przez wiele lat swoich walorów estetycznych i funkcjonalnych.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.