Kwadratowa donica z kortenu Cubi 2

600 x 600 H600cm 36kg 210l

2,002.48zł

Donica Cubi 2  z blachy cortenowej o grubości 2mm. W dnie posiada otwory odpływowe, natomiast jej ścianki ocieplone są styropianem o grubości 2cm. Wymiary donicy:długość:60cm, szerokość:60cm, wysokość:60cm.

Kwadratowa donica z kortenu Cubi 2

Wszyscy posiadacze ogrodów chcą, aby to ich ogród był wyjątkowy. Dobrze dobrane rośliny, krzewy i kwiaty sprawiają, że estetyka tego miejsca znacznie się podnosi. Dobrym pomysłem na wyjątkowe i nowoczesne udekorowanie ogrodu jest zakup odpowiednio dobranej donicy. Producenci oferują nam donice o różnych kształtach, wielkościach i kolorach. Ale przed wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na to z jakiego materiału są one wykonane. Kwadratowa donica z kortenu to połączenie oryginalnego i ciekawego wyglądu ze wspaniałymi właściwościami materiału z którego została wykonana.

Stal o podwyższonej odporności

W ogrodzie panują bardzo różne i nie raz trudne warunki pogodowe, a kwadratowa donica z kortenu doskonale sobie z nimi poradzi. Wykorzystanie stali zawierającej odpowiednią mieszankę pierwiastków, które tworzą szczelną i trwałą powłokę, dają właściwości antykorozyjne. Kolejną zaletą jest fakt, iż grube na 2 mm ścianki donicy pozwolą cieszyć się długą żywotnością i trwałością materiału. Donica posiada także ścianki ocieplone dwucentymetrową warstwą styropianu co na pewno przyczyni się do lepszej izolacji cieplnej dla bardziej wrażliwych na zimno roślin. Kwadratowy kształt i dość duża pojemność, bo aż 210 litrów pozwoli na stworzenie ciekawej aranżacji. Zarówno jedna duża roślina jak i kilka mniejszych – dobrze komponują się w donicy.

Rozmiar 60x60x60 cm i waga donicy 36 kg to też atut, który ma wpływ na stabilność całości w przypadku silniejszego wiatru. Na dnie donicy Cubi 2 znajdują się otwory odpływowe, które pozwalają na swobodny odpływ nadmiaru wody.

Pojedynczo czy w grupie?

Sposobów na aranżację donicy jest wiele. Na pewno dobrze będzie się komponowała na granicach działki lub też przy ścianach budynków mieszkalnych. Doskonale prezentują się donice ustawione jedna przy drugiej – tworząc swego rodzaju mur, czwórkami jak i stojące pojedynczo. Oferowana kwadratowa donica z kortenu Cubi 2 nadaje się zarówno do mniejszych jak i dużych ogrodów. Nowoczesny styl i trwałość użytych materiałów powinna zadowolić każdego.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.