Duże donice plastikowe Emilio 4

1500 x 500 H600cm 19kg 430l

5,744.69zł

Donica plastikowa z włókna szklanego Emilio 4 z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość: 150 cm, szerokość: 50 cm, wysokość: 60 cm.

Doskonałe do każdej przestrzeni

Donice Emilio 4 to idealna propozycja dla każdego nowoczesnego tarasu, balkonu czy ogrodu. Te duże, plastikowe donice, wykonane zostały z włókna szklanego i ozdobią dowolnie wybraną przez nas przestrzeń. Idealnie sprawdzą się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu. Do ich produkcji wykorzystano żywice oraz włókno szklane, dzięki czemu są one niezwykle lekkie, ale i trwałe. Dostępne są we wszystkich kolorach palety RAL w połysku i matowe, aby idealnie dopasować się do naszych potrzeb. Każda z donic wyposażona jest w otwory w dnie. Jednak jeśli klient wyrazi takie życzenie – otwory nie zostaną wykonane.

Dużo miejsca

Cała donica Emilio 4 ma 150 cm długości, 50 cm szerokości i 60 cm wysokości. Duże plastikowe donice sprawdzą się więc również jako osłonka do mniej urodziwej donicy, z której nie chcemy usuwać obecnych roślin. Donica idealnie nada się na zastępstwo zamiast żywopłotu czy ścianki działowej, dodając przestrzeni charakteru i uroku. Dzięki dużym gabarytom i stabilnej formie donica Emilio 4 stanowi bardzo dobrą podporę zarówno dla mniejszych, jak i dla większych roślin. Jednocześnie, dzięki temu, że jest ona wykonana z maty szklanej, żelkotu i żywicy – nie stanowi ona zagrożenia dla podłóg. Nie musimy więc martwić się o wgniecenia czy niechciane rysy.  Donica Emilio 4 waży bowiem ok. 19 kg.

Te duże plastikowe donice dostępne są w odcieniach od stonowanej bieli i grafitów do mocnych, tęczowych kolorów. Dzięki temu dopasować je można do naprawdę każdej aranżacji zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej. Pięknie wyglądają jako uzupełnienie wystroju pełne kolorów, jak i bardziej stonowane, wpisujące się w styl skandynawski.

Bezpieczeństwo roślin

Dużym plusem jest również fakt, że cała donica wyłożona jest styropianem, a w jej spodzie wykonano otwory odpływowe. Całość sprawia, że zasadzone przez nas rośliny są bezpieczne i będą mogły spokojnie rosnąć w wybranym przez nas miejscu dzięki odpowiednim zabezpieczeniom w razie mrozów czy przelania. Duży rozmiar tych plastikowych donic sprawia, że możemy w nich zasadzić kilka różnych, współgrających ze sobą roślin lub takich samych, mających pełnić funkcje bardziej praktyczne – płotu czy ścianki. W ten sposób możemy nieco odseparowywać w elegancki sposób reprezentacyjną część od mniej interesujących kawałków posesji czy balkonu.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.