Kwadratowe donice z włókna szklanego Marco 1

500 x 500 H500cm 9kg 124l

2,051.68zł

Donica plastikowa z włókna szklanego Marco 1 z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość: 50 cm, szerokość: 50 cm, wysokość: 50 cm.

Poszukujesz idealnego piękna? Wykończenia Twojego wymarzonego wnętrza? Utrzymania spokoju, harmonii? Nic dodać, nic ująć! Idealnym rozwiązaniem dla Twojego domu, biura, miejsca pracy będzie kwadratowa donica z włókna szklanego.

We wszystkich kolorach nie tylko tęczy

Donica Marco 1 wykonana jest z włókna szklanego oraz żywicy. Produkt może być wykorzystywany jako donica lub osłonka. Rynek oferuje duży wybór donic z różnego materiału, różnej jakości, oraz wzorach i kolorach. Nasza donica zyskuje coraz szersze grono osób zainteresowanych. Dzieje się tak dlatego, że jest ona bardzo wytrzymała, lekka i doskonale przedstawia się w nowoczesnych, modernistycznych wnętrzach. Włókno szklane jest lekkim materiałem, a to pozwala na łatwe przesuwanie nawet dużych modeli donic. Donice zaopatrzone są w otwory odpływowe w dnie, a ścianki boczne wyłożone są styropianem, co jest bardzo ważne dla roślin. Oferujemy szeroki wachlarz kolorów, zaczynając od klasycznych, eleganckich grafitów i szarości, przez stonowane, uspokajające zielenie, aż po soczyste żółcie i mocne, energetyzujące czerwienie. Wykorzystujemy najwyższej jakości pigmenty, które zapewniają doskonałe nasycenie barw oraz cieszą oko przez długi czas.

Mega wytrzymałość

Kwadratowe donice z włókna szklanego to z pewnością doskonała inwestycja. Obecnie materiał ten uznawany jest za jeden z najlepszych materiałów na rynku. Bardzo ważną cechą włókna szklanego jest jego odporność na działanie czynników atmosferycznych. Materiał jest odporny na działanie niskiej i wysokiej temperatury, jest stabilny, nie kurczy się, nie pęka i nie topnieje. Dzięki temu zachowuje swój idealny wygląd podczas długiego użytkowania.

Warto pamiętać, że materiał ten odporny jest także na działanie czynników chemicznych. Ma to ogromne zalety, jak brak rdzy i korozji, a także produkt nie butwieje. Przede wszystkim działania mechaniczne nie są mu straszne. Włókno szklane nie ulega odkształceniu nawet pod wpływem dużego obciążenia, lub oddziaływania na niego dużej niszczącej siły.

Kwadratowe donice z włókna szklanego to rozwiązanie klasyczne, estetyczne, oraz eleganckie. Z pewnością nie będziesz się wstydził swojego wnętrza, ukażesz jego reprezentatywność oraz symetrię i harmonię panującą w Twoim otoczeniu.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.