Duże doniczki z włókna szklanego Marco 11

1200 x 1200 H1000cm 42kg 1400l

11,918.66zł

Donica plastikowa z włókna szklanego Marco 11 z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość: 120 cm, szerokość: 120 cm, wysokość: 100 cm.

Prosta forma połączona z elegancją

Aranżując ogród bądź przestrzeń wokół domu, warto pochylić się nad dekoracyjnymi donicami, które nadadzą styl oraz przytulny klimat. Duże doniczki z włókna szklanego doskonale sprawdzą się wśród zewnętrznych kompozycji. Jednak nie jest to ich ograniczeniem, gdyż równie kunsztownie prezentują się jako element dekoracyjny wnętrza. Możemy zatem zastosować je w biurze, hotelowym lobby, restauracji, a nawet salonie. Niewątpliwie ich szyk oraz elegancki wygląd zdobi każde pomieszczenie. Oferowane produkty cieszą się rosnącym zainteresowaniem wśród osób preferujących minimalizm, a tym samym nie lubiących rezygnować z efektowności. Wobec tego jedynym ograniczeniem staje się nasza wyobraźnia i fantazja.

Nie tylko styl, ale i jakość

Tworzywo, jakim jest włókno szklane, ze względu na swoje właściwości  wykorzystuje się w rozmaitych gałęziach produkcji. Duże doniczki z włókna szklanego spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Na ich korzyść przemawia fakt wytrzymałości oraz odporności na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Zatem nie straszne im ani niskie, ani wysokie temperatury. Nie pękają, nie odkształcają się ani nie blakną. Ponadto, dzięki zastosowanym otworom odpływowym są przyjazne roślinom. Duże rozmiary sprawiają, że bez trudu można posadzić w nich trawy, a nawet krzewy. Jednoczesna lekkość wykorzystanego materiału, czyni produkty wygodnymi w użytkowaniu, a także łatwymi w pielęgnacji. W efekcie nie tylko świetnie wyglądają, ale również są bardzo praktyczne.

Dekoracja, nastrój, spokój i klimat

Nic tak nie wpływa na dobre samopoczucie, jak otaczający nas piękny widok. Zielone rośliny posadzone w efektownych donicach sprawią, że dzień staje się o wiele przyjemniejszy. Polecane przez naszą firmę produkty skrywają w sobie nieocenione piękno. Jego umiejętnie wykorzystane, udekoruje wnętrza albo doda charakteru ogrodom, balkonom lub tarasom. Szeroka gama kolorów pozwala wybrać najlepiej komponujący się model. Staramy się sprostać oczekiwaniom każdego klienta. Dlatego duże doniczki z włókna szklanego to nie tylko klimat, ale również atrakcyjna cena.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.