Doniczki plastikowe duże Marco 12

1200 x 1200 H1200cm 48kg 1670l

12,579.47zł

Donica plastikowa z włókna szklanego Marco 12 z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość: 120 cm, szerokość: 120 cm, wysokość: 120 cm.

Szukasz donicy przeznaczonej do roślin doniczkowych o pokaźnych rozmiarach? Takich, które wymagają solidnego podparcia i dostępu do większych przestrzeni? Jeśli tak, to donica plastikowa Marco 12, jest stworzona z myślą o Tobie!

Trwałość wykonania

Donica plastikowa Marco 12 jest wykonana z bardzo wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia, włókna szklanego oraz z żywicy. Elementy tworzące tą solidną konstrukcję połączone są ze sobą w idealnych proporcjach, co przekłada się na jej wytrzymałość. Może być zatem śmiało stosowana zarówno w zaciszu domowych wnętrz jak i służyć jako osłonka w ogrodzie, tarasie lub na balkonie. Klasyczny, prosty, a zarazem bardzo subtelny kształt donicy Marco 12 sprawi, że wpisze się ona z powodzeniem w aranżację każdego zielonego otoczenia. Dodatkowo wyposażona jest ona w otwory odpływowe w dnie, które na życzenie klienta nie muszą być wykonane. Wyłożenie bocznych ścian donicy styropianem, zapewnia dodatkowe wzmocnienie i ochronę termiczną umieszczonych w niej roślin. Doniczki plastikowe duże cechują się wybitną wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Pomimo dużych gabarytów jej odbiór wizualny oddaje ukrytą w niej delikatność i zaskakującą lekkość.

Ukryta subtelność

Pomimo dużego gabarytu donicy plastikowej Marco 12, nie traci ona na subtelności swojego wyglądu. Dzięki swojemu rozmiarowi i solidnemu wykonaniu zapewni umieszczonym w niej roślinom pełną stabilizację niezależnie od panujących warunków pogodowych. Spotęguje ona dodatkowo wrażenie wizualne umieszczonej w niej mozaiki florystycznej i odda pełnię jej piękna. Szeroka gama dostępnych odcieni w nowoczesnym połyskującym wykończeniu, uzupełni ostateczny obraz stworzonej kompozycji. Z kolei wykończenie matowe świetnie wpisze się w eleganckie stonowane otoczenie. Wybór odpowiedniego koloru pozwoli na dopasowanie donicy do dowolnego wystroju wnętrza lub do dowolnej kompozycji kolorystycznej ogrodu.

Efektowny odbiór

Doniczki plastikowe duże idealnie odnajdą się w obszernych przestrzeniach ogrodowych, a także w pomieszczeniach o większej powierzchni. Pomimo jej znacznych gabarytów, jej ukryta subtelność sprawi, że kompozycja w niej umieszczona nie będzie przytłoczona, ale pięknie wyeksponowana. Donica przepięknie wkomponuje się w otoczeniu dużych drzew, murowanych elementów ogrodzenia oraz przy pokaźnych rozmiarów drzwiach frontowych. Podkreśli ona fascynację właściciela detalami własnego ogrodu oraz podkreśli majestat, który jego zielone otoczenie reprezentuje.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.