Duża donica z włókna szklanego Marco 13

1600 x 1600 H500cm 38kg 1230l

13,568.43zł

Donica plastikowa z włókna szklanego Marco 13 z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość: 160 cm, szerokość: 160 cm, wysokość: 50 cm.

Masz kłopot ze znalezieniem odpowiednio dużej donicy, która swoim gabarytem nie przytłoczy umieszczonych w niej roślin? Jeśli tak to donica plastikowa z włókna szklanego Marco 13 jest spełnieniem wszystkich Twoich oczekiwań!

Solidność wykonania

Donica wykonana jest z bardzo wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia włókna szklanego, żywicy oraz żelkotu. Elementy te połączone są ze sobą w idealnych proporcjach zapewniających solidność i wytrzymałość. Duża donica z włókna szklanego wyposażona jest w otwory odpływowe w dnie, które na życzenie klienta nie muszą być wykonywane. Boczne ścianki wzmocnione są warstwą styropianu, która zapewnia dodatkową stabilizację oraz odpowiednie zabezpieczenie termiczne. Skromny wygląd połączony z pewną stabilnością zielonej kompozycji jest tym, co zapewnia donica plastikowa Marco 13!

Szeroka gama kolorystyczna

Donica plastikowa z włókna szklanego dostępna jest we wszystkich kolorach palety RAL. Dzięki temu każdy będzie w stanie znaleźć idealny model dostosowany do indywidualnych wymagań. Jej klasyczny kształt sprawia, że mimo znacznych gabarytów nie narzuca się swoją obecnością.

Dostępne są dwie wersje wykończenia uzupełniające ostateczny obraz kompozycji: elegancki i szykowany mat oraz nowoczesny połysk. Dopasowanie jej do charakteru przestrzeni i aranżacji umieszczonej w niej zielonej kompozycji jeszcze nigdy nie było tak proste!

Skromny gigant

Marco 13 to naprawdę duża donica z włókna szklanego. Jest największym produktem dostępnym w naszej ofercie. Jednak pomimo znacznych gabarytów jej wizualny odbiór oddaje jej ukrytą lekkość. Umieszczona w niej kompozycja stworzona z roślin o znacznych rozmiarach nie będzie przez nią przytłoczona, a wspaniale wyeksponowana.

Pozwoli wydobyć i podkreślić ich piękno, a całość kompozycji stworzy przyjemną w odbiorze wizualizację. Doskonale sprawdzi się w otoczeniu dużych, miejskich budynków oraz we wnętrzach o znacznej powierzchni. Idealnie wkomponuje się w otoczenie wielkomiejskiego krajobrazu. Umieszczone w otoczeniu centrum handlowego, zapewni klientom chwilę wizualnego wytchnienia w czasie zakupów. Towarzystwo oświetlonych, biurowych wnętrz dopełni całość stworzonej kompozycji dając obraz pięknego zielonego otoczenia umieszczonego w sercu miejskiej dżungli.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.