Doniczki z włókna szklanego Marco 2

600 x 600 H400cm 10kg 130l

2,297.87zł

Donica plastikowa z włókna szklanego Marco 2 z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość: 60 cm, szerokość: 60 cm, wysokość: 40 cm.

Elegancka i Nowoczesna

Na rynku dostępne jest wiele donic, wykonanych z najróżniejszych materiałów, które są dostosowane zarówno do użytku zewnętrznego jak i wewnętrznego. Bardzo ciekawą propozycją są doniczki z włókna szklanego, czyli ze związku powstałego na bazie szkła. Materiał ten niewątpliwie posiada szereg cech, które wyróżniają go spośród innych tworzyw. Główna zaleta włókna szklanego to unikalny i nowoczesny wygląd. Doniczki z niego wykonane świetnie pasują do każdego wnętrza, nadają mu niepowtarzalnego uroku i cieszą każde oko. Minimalizm, który je charakteryzuje pozwala na dopasowanie ich do każdej przestrzeni i uatrakcyjnienie jej. Można powiedzieć, że są trochę podobne do doniczek plastikowych, jednak są bardziej eleganckie.

Dodatkowo w porównaniu z plastikowymi donicami te wykonane z włókna szklanego są bardziej odporne na warunki atmosferyczne. Dlatego można je również trzymać na zewnątrz niezależnie od pogody. Nie uszkodzi ich deszcz, śnieg, wysoka temperatura, czy mróz. Warto również podkreślić, że donice wykonane z włókna szklanego są bardzo lekkie. Nie ma problemu z przestawianiem ich i zmianą aranżacji.

Jeden produkt wiele zalet

Jednym z ciekawszych modeli jest doniczka z włókna szklanego plastikowa Marco 2. Ma ona kształt graniastosłupa o wymiarach 60 cm długości, 60 cm szerokości i 40 cm wysokości. Boczne ściany są ocieplone warstwą styropianu, a w dnie znajdują się otwory odpływowe, jednak na życzenie klienta można uzyskać donicę bez otworów. Doniczki z włókna szklanego nadają się także do stosowania jako osłonki. Są one wyjątkowo nowoczesne i eleganckie. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia produktu w dowolnym kolorze z palety RAL w wykończeniu matowym lub połyskującym.

Kolejną zaletą jest wyjątkowa stabilność doniczek z włókna szklanego. Bez obawy można je przechowywać na zewnątrz, ponieważ nie są straszne im żadne warunki atmosferyczne, ani czynniki mechaniczne. Wysokiej jakości, dobrze nasycone farby gwarantują, że doniczki pozostaną piękne i bez skazy przed długie lata. Nie ma obawy, że zniszczą one powierzchnie, na których stoją. Rośliny w nich zasadzone będą bezpieczne i piękne. Doniczki wykonane z włókna szklanego świetnie sprawdzają się do wystroju powierzchni biurowych oraz tarasów i ogrodów.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.