Kwadratowe donice plastikowe Marco 7

1000 x 1000 H800cm 24kg 750l

7,522.82zł

Donica plastikowa z włókna szklanego Marco 7 z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość: 100 cm, szerokość: 100 cm, wysokość: 80 cm.

Niecodzienne donice plastikowe

Wyrazistość, duże gabaryty, stabilność i prosty design – tym charakteryzują się duże donice ogrodowe, balkonowe i tarasowe. Dla wielbicieli ciekawego, a jednocześnie minimalistycznego stylu dobrym rozwiązaniem będą kwadratowe donice plastikowe.

Wsparcie dla wszystkich roślin

Donica z włókna szklanego Marco 7 to praktyczny dodatek, który możemy wykorzystać do stworzenia ciekawego wyglądu ogrodu, balkonu, tarasu. Jest ona wykonana z lekkich materiałów, które jednocześnie wytrzymają różne warunki pogodowe. Mogą bez problemu stać cały rok na zewnątrz i nic się z nimi nie stanie. Można wykorzystać donice do zasadzenia ulubionych kwiatów, sukulentów oraz drzewek, które na pewno stworzą ciekawy klimat na zewnątrz. Zieleń wokół domu i mieszkania jest ukłonem w stronę natury, do której teraz każdy człowiek lgnie. W dużym mieście, gdzie nie zawsze mamy tyle zieleni ile byśmy chcieli, taras pełny sadzonek to piękna ozdoba oraz własny park za oknem. W ogrodzie można wykonać z dowolnej ilości doniczek całą alejkę bogatą w różnego gatunku kwiaty oraz drzewka. Kwadratowe donice plastikowe mogą służyć jako doniczki, ale też jako osłonki do doniczek. Są wykonywane z otworem oraz bez otworu na dnie w zależności od życzenia klienta.

Kolor i wykończenie jakie chcesz

Dzięki bogatej kolorystyce można wykonać naprawdę piękną dekorację balkonu czy ogrodu. Donica Marco 7 dostępna jest w wersji połyskującej i matowej. Warto wybrać jeden typ. Lepsze wrażenie wizualne robi zestaw matowych lub błyszczących donic niż mieszanych. Można wybrać jeden kolor, ale warto też poeksperymentować i na przykład wybrać dwa kontrastowe lub podobne – różniące się odcieniem – kolory. Można skomponować biało-czarny zestaw donic, albo jasnoszare donice z ciemnoszarymi. Pomysłów jest tak dużo jak klientów. Można również dobrać kolor do elewacji i do koloru balkonu czy tarasu, ale też stworzyć ciekawe połączenia kolorystyczne.

Wytrzymałość i stabilność

Donica Marco 7 jest odporna na bardzo różne warunki pogodowe i temperatury: mróz, upał, deszcz, śnieg. Wytrzyma też duże wiatry. Może stać na zewnątrz cały rok. Dzięki włóknu szklanemu nie porysują się, nie zniszczą. Bardzo długo będą wyglądały estetycznie i robiły dobre wrażenie. Dla wielbicieli dekoracji i zieleni donice o dużych rozmiarach to ciekawy sposób na wykonanie ciekawej aranżacji zewnętrznej.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.