Plastikowe donice z włókna szklanego Marco 9

1200 x 1200 H600cm 24kg 800l

8,837.99zł

Donica plastikowa z włókna szklanego Marco 9 z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość: 120 cm, szerokość: 120 cm, wysokość: 60 cm.

Plastikowe donice z włókna szklanego Marco 9 – do firmy i centrum handlowego

Na rynku można znaleźć donice wykonane z wielu różnych materiałów. Ostatnio bardzo popularne są duże donice z włókna szklanego. Jest to związek, który powstaje na bazie szkła. Materiał ten posiada wiele zalet, które wyróżniają go spośród innych równie popularnych tworzyw. Przede wszystkim te z włókna szklane mają bardzo unikalny i nowoczesny wygląd. Doniczki można dopasować do każdego wnętrza. Bardzo dobrze sprawdzą się również na zewnątrz; na tarasie, podjeździe czy w ogrodzie. Tworzą niepowtarzalny charakter i styl w każdym miejscu, w którym się je postawi. Na pierwszy rzut oka wydają się być podobne do doniczek wykonanych z plastiku, jednak w porównaniu z nimi są bardziej eleganckie i delikatne.

Ładne i wytrzymałe

Warto wspomnieć, że donice wykonane z włókna szklanego w przeciwieństwie do tych plastikowych są bardzo odporne na warunki atmosferyczne. Nie straszny jest im deszcz, śnieg, wiatr, niska czy za wysoka temperatura. Dlatego z powodzeniem można je ustawić na zewnątrz. Bardzo ważnym atutem jest też waga tych donic, są one bardzo lekkie i bez problemu można je przestawiać i zmieniać aranżację.

Bardzo dobrym wyborem jest duża donica z włókna szklanego Marco 9. Ma ona kształt prostopadłościanu o wymiarach 120 cm długości, 120 cm szerokości i 60 cm wysokości. Boczne ściany doniczki są wyłożone warstwą styropianu, a w dnie znajdują się odpływowe otwory, które mogą zostać pominięte na życzenie klienta.

Duża i kolorowa

Donica jest dostępna we wszystkich kolorach z palety RAL, dzięki czemu można ją dopasować do wybranego miejsca i stylu jaki w nim panuje. Dzięki swoim wymiarom świetnie się sprawdzi w każdej, nawet największej przestrzeni. Duża donica z włókna szklanego nadaje się do zasadzenia wszelkich roślin, nawet niewielkich drzewek i krzewów. Z powodzeniem można w niej tworzyć niepowtarzalne kompozycje pasujące również do eleganckich, publicznych pomieszczeń takie jak np. biura. Jej zaletą jest też niebywała stabilność. Oprócz odporności na warunki atmosferyczne donica jest również odporna na wszelkie czynniki mechaniczne. Wszystko to dzięki niepowtarzalnej mieszanki maty szklanej, żelkotu i żywicy, która dodatkowo dobrze dba o stan roślin.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.