Donice Stalowe corten Cubi 12

900 x 300 H800cm 42kg 210l

2,404.77zł

Donica Cubi 12  z blachy cortenowej o grubości 2mm. W dnie posiada otwory odpływowe, natomiast jej ścianki ocieplone są styropianem o grubości 2cm. Wymiary donicy:długość:90cm, szerokość:30cm, wysokość:80cm.

Donice stalowe corten

Szukasz klasycznej elegancji w połączeniu z solidnym wykonaniem? Czy ważne są dla Ciebie detale wizualne w Twoim ogrodzie? Jeśli na oba te pytania odpowiedziałeś twierdząco, to donice stalowe corten są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Trwałość wykonania połączona z klasyczną elegancją nawet najbardziej wybrednego klienta wprawi z zawrót głowy!
Donice stalowe corten przeznaczone są zarówno dla mniejszych, jak i większych roślin ogrodowych. Spełnią więc, z całą pewnością, wymagania każdego wielbiciela roślinności. Jej podłużny, prostokątny kształt nada Twojemu ogrodowi szyku i pozwoli stworzyć cieszącą oko mozaikę florystyczną. Stworzony na jej dnie system otworów odpływowych i dodatkowa izolacja dwucentymetrową warstwą styropianu sprawi, że sprosta ona wymaganiom nawet najtrudniejszych roślin.

Do domu czy ogrodu?

Donice ogrodowe różnią się od tych stosowanych wewnątrz domu. Muszą być odporne na wpływ warunków atmosferycznych, które oferuje nam każda pora roku. Donice stalowe corten wykonane są z najwyższej jakości stali o dodatkowo podwyższonej trwałości. Pozwala to zapewnić stabilność i odporność na czynniki takie jak mróz, promieniowanie UV, czy wiatr. Stabilność wykonania pozwoli ochronić umieszczone w nich rośliny od warunków atmosferycznych, które mogłyby je połamać i zniszczyć. Materiał stalowy chroni także samą donicę przed przewróceniem i uszkodzeniem, ale nie wpływa na elegancję samego jej wyglądu.

Aranżacje

Unikalna forma donicy i jej rdzawy koloryt sprawi, że każdy typ umieszczonej w niej rośliny będzie prezentował się wyjątkowo. Donica nie pozostanie obojętna wrażeniom wizualnym. Jej klasyczna uniwersalność pozwoli dopieścić wygląd każdego ogrodu, patio czy tarasu. Od tej pory jedzenie obiadu w gronie najbliższych wzbogacone będzie o poczucie elegancji otoczenia i dbałości o szczegóły. Donice pięknie wkomponują się także ustawione przy drzwiach frontowych domu. Umieszczenie w nich zielonych krzewów sprawi, że już od wejścia będziemy mogli cieszyć się pięknym widokiem, skomponowanej przez nas, natury. Spędzanie czasu w przydomowym otoczeniu nigdy jeszcze nie było tak przyjemne!

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.