Donice ze stali corten Cubi 3

700 x 700 H700cm 47kg 340l

2,725.72zł

Donica Cubi 3  z blachy cortenowej o grubości 2mm. W dnie posiada otwory odpływowe, natomiast jej ścianki ocieplone są styropianem o grubości 2 cm. Wymiary donicy: długość: 70 cm, szerokość: 70 cm, wysokość: 70 cm.

Donice ze stali corten  

Wybierając donicę do użytku zewnętrznego coraz więcej osób decyduje się na donice wykonane ze specjalnej stali corten.  Jest to prawdziwy hit ostatnich lat wśród miłośników architektury krajobrazu i ozdabiania ogrodów. Donice wykonane z tego materiału są bardzo odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Powierzchnia donicy pokryta jest specjalną patynową warstwą, która wyglądem przypomina rdzawy nalot. Jednak nie należy mylić tego zjawiska ze zwykłą rdzą, działającą destrukcyjnie. Ten nalot jest bardzo ważny, ponieważ wpływa na spowolnienie procesu korozji i chroni doniczkę przed wilgocią, na którą jest nieustannie narażona. Patynowy nalot układa się w niepowtarzalne, fantazyjne zacieki, dlatego nadaje donicy niepowtarzalny urok i charakter. Warto jedynie pamiętać, aby nie ustawiać donic ze stali corten w okolicy powierzchni, która jest trudna do wyczyszczenia, ponieważ patyna może ją ubrudzić.

Nowoczesna klasyka

Decydując się na donice ze stali corten z pewnością świetnym wyborem będzie donica stalowa  Cubi 3. Jest ona niebywale stylowa, klasyczna, a przy tym nowoczesna. Wykonana jest ona z 2 mm blachy. Ma kształt sześcianu o długości, szerokości boków oraz wysokości 70 centymetrów. W dnie donicy znajdują się specjalne otwory odpływowe, a ściany są dodatkowo ocieplone styropianem. Jej kształt i rozmiar sprawia, ze prezentuje się ona świetnie w każdym otoczeniu, zarówno w ogrodzie, na tarasie, podjeździe, czy w patio. Regularna, geometryczna budowa sprawia, że wpasowuje się ona idealnie w nowoczesne kanony i pasuje szczególnie do współczesnych projektów architektonicznych. Z kolei rdzawy nalot patyny dodaje jej klasycznego wyglądu. Z tego powodu donice ze stali corten są takie unikatowe, wszechstronne i pasujące do starszej, klasycznej jak i nowoczesnej zabudowy. Dodatkowym atutem jest podkreślenie zielonego koloru roślin i ocieplenie go dzięki brązowemu kolorowy powierzchni zewnętrznej.

Donice ze stali corten to idealny wybór praktycznie dla każdego. Będzie ona spełniała swoją funkcję przez lata, a przy tym wyglądała pięknie i efektownie.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.