Donice stalowe Cubi 4

800 x 800 H800cm 58kg 500l

3,521.28zł

Donica Cubi 4  z blachy cortenowej o grubości 2mm. W dnie posiada otwory odpływowe, natomiast jej ścianki ocieplone są styropianem o grubości 2cm. Wymiary donicy:długość:80cm, szerokość:80cm, wysokość:80cm.

Donica Stalowa Cubi 4

Chcąc podkreślić charakter każdej przestrzeni, warto zadbać o najdrobniejsze szczegóły. W różnych pomieszczeniach bez względu na ich wielkość, wzrok przykuwają detale. Projektując własny dom i ogród zadbajmy o ekspozycję roślin. Podczas dobierania materiałów i elementów, które będą stanowiły ich podłoże oraz będą komponowały się z otoczeniem, dobrym rozwiązaniem będą donice stalowe.
Bardzo dobrą propozycją jest donica Cubi 4. Przy stosunkowo nie dużych rozmiarach posiada sporą pojemność (500 l), co wpływa na jej dopasowanie do wielu przestrzeni. Ergonomiczny kształt sprawi, że będzie można umieścić ją na niewielkim tarasie lub w ogrodzie o znacznie większych rozmiarach. Jej forma pozwala także na wypełnienie nieregularnych przestrzeni, które często stanowią problem podczas wystroju wnętrz.

Rdzawa kostka

Kształt klasycznego sześcianu daje wyraz prostoty, a jednocześnie potrafi być modny i stylowy. Geometryczna budowa wpasuje się w wiele rodzajów przestrzeni. Kolejną istotną cechą, którą posiada ta donica stalowa, jest jej odcień. Naturalny koloryt rdzy zwróci uwagę każdego miłośnika roślin i ogrodów. Doskonale współgra i podkreśla wszystkie walory. Kolorystyka donicy potrafi rozświetlić przestrzenie i nadać im szlachetnego wyrazu, równocześnie ukazując przepych i charakter roślinności. Padające na nią światło zmienia jej barwę i mocniej przykuwa wzrok.
Donice stalowe Cubi 4 zachwycą niejednego pasjonata roślin. Ogromne znaczenie nadające donicom wyższą wartość, ma proces, któremu została poddana stal. Na jej jakość i wygląd wpłynęło dodatkowe hartowanie materiału. Dzięki temu jest ona bardziej wytrzymała i odporna na wiele czynników, m. in. uderzenia czy wstrząsy. Również warunki pogodowe nie stanowią dla jej trwałości większego ryzyka.

Co istotne?

Donica posiada otwory odpływowe, dzięki którym nie musimy dodatkowo ingerować w jej funkcjonalność. Należy pamiętać, aby zapewnić stałą szczelność otworów odpływowych, zwłaszcza w okresie jesienno – zimowym. Nadmiar zamarzniętej wody wpływa destrukcyjnie na każdy materiał, corten także. Dla lepszej izolacji ciepła, na ściankach donicy zastosowano styropian o grubości 2 cm. Zapewnia to bezpieczeństwo najbardziej wymagającym roślinom. Każdy z wymiarów donicy: wysokość, szerokość i długość to 80 cm. Jej pojemność to około 500 litrów. Jest stabilna – waży 58 kg. Trwała donica stalowa Cubi 4 spełni nawet największe oczekiwania.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.