Donice ze stali korten Cubi 5

1000 x 1000 H1000cm 80kg 995l

4,963.23zł

Donica Cubi 5  z blachy cortenowej o grubości 2mm. W dnie posiada otwory odpływowe, natomiast jej ścianki ocieplone są styropianem o grubości 2cm. Wymiary donicy:długość:100cm, szerokość:100cm, wysokość:100cm.

Donice ze stali korten

Będąc posiadaczami ogrodu, w którym planujemy zadbać o odpowiednią architekturę krajobrazu poza wyposażeniem go w odpowiednie rośliny również należy pamiętać o dodatkach. Jednym z kluczowych elementów wyposażenia każdego ogrodu są donice. Ustawione w okolicach tarasu, ścieżek, czy w specjalnie wyznaczonych przestrzeniach znacznie dodadzą charakteru. Donice ze stali korten to doskonałe rozwiązanie do nowoczesnych, jak i klasycznych ogrodów.

Cechy stalowych donic

Donica wykonana ze stali kortenowej o grubości 2mm jest niezwykle wytrzymała na uszkodzenia i warunki atmosferyczne. Wysoka jakość produktu połączona z cechami praktycznymi pozwalają na korzystanie z niej cały rok. Od wewnętrznej strony ściany donicy zostały ocieplone styropianem o grubości 2 centymetrów skutecznie chroni nasze rośliny przed przemarznięciem. Donica ze stali korten jest niezwykle ponadczasowym rozwiązaniem, które sprawdzi się w wielu aranżacjach. Należy jednak pamiętać, że donica może zabrudzić podłoże na którym stoi. Z tego powodu nie zalecamy ustawiania jej na kostce brukowej.

Doskonałe właściwości praktyczne

Forma kwadratu znakomicie wpisuje się w nowoczesne ogrody, które cenią sobie proste formy i materiały. Uniwersalność kształtu to nie tylko doskonały wygląd, ale dzięki temu z łatwością można ustawić je np. pod ścianą domu. Rdzawe wykończenie donicy nadaje charakteru i znacząco odróżnia ją od innych dostępnych donic. Z powodzeniem możemy zasadzić w niej drzewa, krzewy czy inne rośliny, które wymagają innej gleby, niż ta na terenie ogrodu. Donica posiada niezbędne otwory odpływowe, które skutecznie przepuszczą nadmiar dostarczanej wody. Wymiary donicy Cubi 5 to 1 metr wysokości, 1 metr szerokości, 1 metr długości. Stosunkowe spore rozmiary pozwalają na umieszczenie w nich roślin sporych rozmiarów, ale również dzięki swoim gabarytom pozwala zachować stabilność donicy. Donica bez wypełnienia waży około 80 kilogramów, które w połączeniu z kwadratową formą daje ogromne możliwości.

Nowoczesne donice są niezbędnym elementem wyposażenia każdego ogrodu, dzięki którym znacznie zmieni swój charakter. Dodatkowe elementy w przypadku ogrodów są równie ważne, co przy wyposażeniu wnętrza naszego domu.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.