Donice z kortenu Cubi 7

1200 x 1200 H800cm 90kg 1150l

3,832.68zł

Donica Cubi 7  z blachy cortenowej o grubości 2mm. W dnie posiada otwory odpływowe, natomiast jej ścianki ocieplone są styropianem o grubości 2cm. Wymiary donicy:długość:120cm, szerokość:120cm, wysokość:80cm.

Wielki rozmiar – wielki efekt

Donice z kortenu są praktycznie nieśmiertelne. Opatentowany stop, który przebojem wdziera się do świata tworzyw ze stali, opiera się na wyliczonych proporcjach dodatku czterech metali: miedzi, chromu, niklu i fosforu. Dzięki nim tworzywo jest wyjątkowo odporne na korozję, więc są mu niestraszne najbardziej radykalne warunki atmosferyczne. Charakterystyczny rdzawy nalot jest oznaką szlachetności wyrobu i zapewnia stuprocentową ochronę przed korozją.

Gigant z kortenu

Cubi 7 to prawdziwy gigant w kategorii donice z kortenu. W kwadratowym przekroju o boku szerokości 1200 cm mieści się aż 1150 litrów pojemności. To sprzęt ciężkiej kategorii, ale tak jak inne donice z kortenu został wyłożony dwucentymetrową warstwą styropianu, która ociepla korzenie roślin w czasie mrozów. Posiada też system otworów odpływowych, więc można go użytkować tak samo bezpiecznie jak małą doniczkę. Waga 90 kilogramów zapewnia stabilność i bezpieczeństwo na najbardziej odkrytej przestrzeni. Corten ma jeszcze jedną zaletę – raz ustawionej donicy nie trzeba ruszać np. dla potrzeb zabezpieczenia na zimę czy renowacji.

Zawsze dobrze widziany

Ogromne rozmiary czynią z Cubi 7 produkt do specjalnych przeznaczeń. Pojedyncza donica skupia na sobie uwagę, dzięki czemu możemy jej powierzyć zadania reprezentacyjne. Rdzawozłocisty kolor nabiera opalizującego blasku w pełnym słońcu i stanowi znakomity, naturalny kontrast dla żywej zieleni. Świetnie pasuje zarówno do nowoczesnego otoczenia, jak i tradycyjnych, parkowych przestrzeni. Jej naturalnym środowiskiem będzie firmowy ogród czy dziedziniec. Dwie donice tych rozmiarów ustawione na prawo i lewo od frontowych drzwi wyglądają bardzo reprezentacyjnie. Dobrze sprawdzą się zwłaszcza przy eleganckich, przeszklonych bryłach nowoczesnych konstrukcji, połączone z dobrze utrzymanym trawnikiem. Jeśli chodzi o nasadzenia, najlepiej pasują do niego wielkie krzewy lub średniej wielkości drzewa ozdobne. Może się w nim pomieścić także oszałamiająca kompozycja roślin różnej wielkości.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.