Duża donica z cortenu Cubi 8

1400 x 1400 H800cm 112kg 1560l

6,314.80zł

Donica Cubi 8  z blachy cortenowej o grubości 2mm. W dnie posiada otwory odpływowe, natomiast jej ścianki ocieplone są styropianem o grubości 2cm. Wymiary donicy:długość:140cm, szerokość:140cm, wysokość:80cm.

Rozchwytywana, modna

Donice wykonane ze specjalnej stali Corten to jeden z najlepszych wyborów jeżeli chodzi o sadzenie roślin na zewnątrz. W ostatnich czasach stalowe donice są wybierane coraz częściej. Są doceniane zarówno przez profesjonalnych architektów krajobrazu, jak i amatorów, którzy chcą mieć piękny ogród.

Donice cortenowe są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne, oraz uszkodzenia mechaniczne. Pod wpływem wilgoci na powierzchni donic powstaje specjalna brunatna warstwa patyny, podobna do rdzy. Chroni ona przed procesem korozji i nadmierną ilością wody. Oprócz funkcji ochronnych patyna jest odpowiedzialna również za wspaniałe walory estetyczne. Zacieki, które tworzą się na powierzchni donicy, tworzą niepowtarzalne wzory, dzięki którym jest ona tak atrakcyjna wizualnie. Jednak należy uważać na powierzchnie, na których stawia się donice, ponieważ rdzawy nalot może brudzić.

Prostokątna, bardzo duża

W naszej ofercie dostępne są donice ze stali corten w wielu różnych rozmiarach. Bez problemu można w nich sadzić rośliny każdej wielkości. Bardzo ciekawą propozycją jest Donica Stalowa Cubi 8, jest to bardzo duża donica z cortonu, o podstawie o wymiarach 140 cm na 140 cm i wysokości 80 cm. Jej ścianki mają grubość 2 mm i są dodatkowo ocieplone styropianem. W dnie znajdują się specjalne otwory odpływowe. Podstawa donicy ma bardzo kształt prostokąta. Duże wymiary produktu pozwalają na kreatywne tworzenie  wspaniałych aranżacji pasujących do każdej przestrzeni zewnętrznej.

Stabilna i uniwersalna

Z pewnością będzie się prezentowała świetnie i elegancko zarówno w nowoczesnym otoczeniu, jak i bardziej tradycyjnym. Dodatkowo efektowny kolor patynowego nalotu doda jej charakteru, ciepła i podkreśli naturalny kolor zasadzonych w niej roślin. Duża donica z cortonu może zostać ustawiona w ogrodzie, na podjeździe, na tarasie, czy patio. Dzięki materiałowi, z którego jest wykonana nie straszny jej nawet najsilniejszy wiatr, czy czynniki mechaniczne, które mogły by ją przewrócić. Donica jest bardzo stabilna, dzięki czemu nic nie grozi posadzonym w niej roślinom.

Donice ze stali corten to świetny wybór pasujący do każdej przestrzeni zewnętrznej!

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.