Okrągła donica z cortenu Vaso 1

Ø600 H600cm 26kg 270l

1,560.87zł

Donica Vaso 1 z blachy cortenowej o grubości 2 mm. W dnie posiada otwory odpływowe, natomiast jej ścianki ocieplone są styropianem o grubości 2 cm. Wymiary donicy: średnica: 60 cm,  wysokość: 60 cm.

Donica z kortenu – wiele możliwości

Tajemnica stali cortenowskiej polega na zoptymalizowanym dodaniu czterech pierwiastków stopowych. Miedź, chrom, nikiel i fosfor sprawiają, że to tworzywo jest wyjątkowo odporne na działanie czynników atmosferycznych. Rdzawy nalot, wbrew pozorom, nie oznacza korozji, lecz idealną ochronę antykorozyjną. Dzięki niemu donice ze stali cortenowskiej są nie tylko długowieczne, ale i zapewniają oryginalną estetykę.

Trwałość i bezpieczeństwo na lata

Okrągła donica z cortenu o grubości 2 mm w kształcie walca – to najkrótszy opis Vaso 1. Kryje się za nim jednak wiele praktycznych możliwości. Vaso 1 jest to donica wyjątkowo przyjazna roślinom. Mimo mocnego wyglądu i stanowczego charakteru posiada rozwiązania niezbędne do prawidłowej pielęgnacji roślin. Umieszczono w niej otwory odpływowe i ocieplającą warstwę styropianu, dzięki czemu posadzone w niej rośliny wieloletnie nie będą narażone na nadmiar chłodu. Masa 26 kilogramów pozwoli ze spokojem myśleć o stabilności wyposażenia tarasu czy ogrodu. Ten ciężar może być dla nas kłopotem tylko wtedy, gdy chcemy zmienić aranżację w ogrodzie. Donica nie wymaga renowacji ani zabezpieczania na zimę,

Klasyczna tuba w kompaktowych rozmiarach

Prosty kształt sprawia, że pojedyncza donica nie absorbuje uwagi, dzięki czemu można ją wykorzystać do tworzenia szpalerów czy tła dla rabaty kwiatowej. Kompaktowe rozmiary pozwolą na ustawienie jej w patio czy na tarasie. Można też skomponować z kilku donic otoczenie frontu posesji albo pozostawić je ogrodzie, gdzie będą służyć przez długie lata. Świetnie pasują zarówno do minimalistycznego, nowoczesnego otoczenia biurowca, jak i awangardowych przydomowych aranżacji. Okrągła donica z cortenu to także rewelacyjny, lekko kontrastujący efekt przy eleganckich bryłach nowoczesnych budynków mieszkalnych. Ożywi na przykład perfekcyjnie przystrzyżony trawnik, a połączenie przeszklonej elewacji z efektownym, sprawdzającym się w rozmaitych aranżacjach rdzawym kolorem przyniesie nadspodziewany rezultat.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.