Duża okrągła donica z cortenu Vaso 3

Ø950 H1000cm 60kg 640l

5,492.11zł

Donica Vaso 3  z blachy cortenowej o grubości 2 mm. W dnie posiada otwory odpływowe, natomiast jej ścianki ocieplone są styropianem o grubości 2 cm. Wymiary donicy: średnica: 95 cm,  wysokość: 100 cm.

Donica z duszą

Duża okrągła donica z cortenu jest produktem, który z pewnością spełnia oczekiwania najwybredniejszych klientów. Niecodzienny design połączyliśmy z dużą funkcjonalnością. Dzięki temu donica znajdzie idealne zastosowanie w pomieszczeniach inspirowanymi stylem industrialnym i nie tylko. Prosty kształt walca sprawia, że można dołączyć ją do dowolnej kompozycji. Zastosowanie blachy cortenowej umożliwia jej umieszczenie zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Idealnie spełni swoją funkcję na tarasach i w ogródkach, a dzięki specjalnej metodzie wytwarzania będzie dobrze zabezpieczona przed działaniem warunków atmosferycznych.

Mocny akcent w odcieniu rdzy

Corten to gatunek stali o podwyższonej odporności na warunki atmosferyczne pokryty warstwą rdzawego nalotu. Zawarte w nim pierwiastki stopowe takie jak miedź, chrom, nikiel oraz fosfor sprawiają, że stal ta po uzyskaniu rdzawego koloru i faktury może spokojnie zostać umiejscowiona na zewnątrz bez obawy o postępująca korozję. Waga donicy zapewnia stabilizację całej aranżacji – niezależnie czy będą to drzewka, czy też instalacja artystyczna

Nowoczesność w industrialnym wydaniu

Rozmiary donicy umożliwiają wykorzystanie jej jako bazę pod duże krzaki i drzewa. Technologia, w jakiej została wyprodukowana przewiduje, a nawet zachęcają do zastosowania ich na zewnątrz. Dzięki specjalnym otworom w dnie oraz wypełnieniu ścian styropianem, sadzonki są chronione przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych. Nie są to jedyne zastosowania, ponieważ donica ta może idealnie komponować się jako element ogrodzeń czy nawet kominków. Zastosowana w pomieszczeniu nada mu duszę i niepowtarzalny klimat, który zostanie doceniony przez odwiedzających.

Intensywne doznania

Niepowtarzalny, intensywny rdzawy kolor umożliwi wyróżnienie obiektu. Idealnie będzie współgrał w aranżacjach opartych o fakturę drzewa czy też w surowych i minimalistycznych pomieszczeniach. Duża okrągła donica z cortenu może nadać nowe znaczenie małej architekturze oraz wydobyć niespotykane dotąd walory estetyczne z pozornie zwyczajnych elementów.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.