Donice stalowe Vaso 4

Ø600 H600cm 25kg 120l

1,929.87zł

Donica Vaso 4 z blachy cortenowej o grubości 2mm. W dnie posiada otwory odpływowe, natomiast jej ścianki ocieplone są styropianem o grubości 2cm. Wymiary donicy: średnica: 60cm,  wysokość: 60cm.

Stożkowa donica z cortenu

Współczesne aranżacje wnętrz i ogrodów pełne są ciekawych krzewów i drzewek. Palma jest dziś najczęściej wybieraną ozdobą roślinną do salonu. Niemniej ważnym elementem ozdobnym stały się donice, których wybór może przyprawić o zawrót głowy. Posiadacze ogrodów, wiedzą jak ważne w naszym klimacie jest wybieranie odpowiednich donic. Muszą się one równie ładnie prezentować na zewnątrz jak i w ogrodzie zimowym.

Jesień i zima to czas, w którym często przenosimy rośliny doniczkowe z ogrodu do domu. Dlatego dobrze jest zadbać zawczasu o wybór odpowiedniej donicy, która będzie pasowała także w zamkniętym ogrodzie lub patio.

Najlepszy wybór

Stożkowa donica z cortenu może być strzałem w dziesiątkę. Wykonana z blachy cortenowej o grubości 2 mm donica o rdzawym kolorze, świetnie sprawdzi się zarówno w ogrodzie, jak i we wnętrzu. Rdzawo – rudawy kolor nadaje otoczeniu klimat łączący tradycję z nowoczesnością. Odcień starodawnej patyny czyni wnętrze eleganckim i dostojnym, natomiast użyta do produkcji stal akcentuje nowoczesny charakter.

Wykonanie donicy z hartowanej stali typu corten powoduje, że jest bardzo wytrzymała nawet na trudne warunki atmosferyczne (śnieg, deszcz, wiatr).  To ważne, gdyż nie brakuje ich w naszej szerokości geograficznej. Ponadto wewnętrzne ścianki stożkowej donicy z cortenu ocieplone są warstwą styropianu, dzięki czemu korzenie rośliny nie są narażone na przemrożenia. Solidne wykonanie donicy oraz system izolacyjno-odpływowy sprawdzi się również w przypadku większych roślin.

Doskonałe zimą i latem

Kolorystyka wynikająca z połączenia czerwieni i brązu sprawia, że donica z cortenu doskonale wkomponowuje się w ogród każdą porą roku. Rdzawe barwy donicy w zestawieniu z soczystą zielenią wprowadzą do ogrodu ciepły, południowy klimat. Z kolei zimą, stożkowy kształt donicy i jej barwy świetnie zaprezentują się z iglakami. Wysoka jakość i wytrzymałość materiału, z którego wykonana jest donica, pozwalają bez obaw trzymać ją również na śniegu. Ten rodzaj donicy równie dobrze sprawdzi się jako element ozdobny przed domem, w ogrodzie oraz na tarasie.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.