Prostokątne donice z blachy aluminiowej Edoardo 3

1500 x 500 H600cm 29kg 410l

4,020.44zł

Donica aluminiowa Edoardo 3 produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga to: 29kg, a wymiary : długość:150m, szerokość:50cm, wysokość:60cm. Zalecane stosowanie jako donica tarasowa.

Duża donica aluminiowa

Edoardo 3 to prostokątne donice z blachy aluminiowej o dużych rozmiarach. Idealnie nadają się do stosowania zewnętrznego. Waga jednej donicy to 29 kg, a wymiary odpowiednio długość 150 cm, szerokość 50cm i wysokość 60 cm, co daje objętość 410 litrów. Produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi, co zapewni odpowiedni odpływ wody. Dostępna we wszystkich kolorach palety RAL. Oznacza to, że gama barw donicy jest bardzo szeroka, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni odcień.

Żywopłot na podwyższeniu

Edoardo 3 ma kształt prostopadłościanu. Ta klasyczna bryła sprawia, że produkt idealnie wkomponuje się do każdego ogrodu czy tarasu. Prostokątne donice z blachy aluminiowej świetnie nadają się do obsadzania małymi tujami oraz zimowym skrzypem. Ta długa i lekka donica, przy odpowiedniej zielonej aranżacji może zastępować żywopłot co sprawi, że będzie to nie tylko element dekoracyjny, ale również praktyczny. Ściana roślin to idealne rozwiązanie nie tylko jako swoista granica ogrodu czy tarasu, ale również jego centralna część.

Duże rozmiary donicy sprawiają, że posiada ona bardzo uniwersalne zastosowanie. Można w niej sadzić kolorowe kwiaty, małe krzewy lub ozdobne drzewka. Szeroki wybór kolorów tylko zwiększa jej uniwersalność. Nikogo nie zdziwi odsadzenie donicy o żywym kolorze bogatą kompozycją kwiatów. Jej niewielka waga daje możliwość usytuowania na przydomowym tarasie. To także gwarant, że donica zawsze będzie się komponować z otoczeniem – przeniesienie jej nie stanowić będzie większego problemu.

Stylowa ochrona przed wiatrem

Na uwagę zasługuje również poziom wykonania, ponieważ prostokątne donice z blachy aluminiowej charakteryzują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz zmienne warunki atmosferyczne. Obsadzenie jej krzewami będzie naturalną ochroną tarasu przed wiatrem. Aluminium to tworzywo, dzięki któremu donica prezentuje się nowocześnie i elegancko. Jest lekko matowa, lecz jednocześnie odbija światło. Aluminium to materiał, którego trwałość nie zmienia się pod wpływem temperatury oraz innych warunków. Nie jest podatny na rdzewienie, dzięki czemu przez lata będzie się świetnie prezentować. Aluminium znany jest ze swojej odporności. Szeroko wykorzystywany jest w budownictwie, produkcji maszyn oraz artykułów gospodarstwa domowego.

 

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.