Smukła donica aluminiowa Vittorio 3

500 x 500 H1000cm 20kg 230l

1,856.07zł

Donica aluminiowa Vittorio 3 produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga to :20kg, a wymiary : długość:50cm, wysokość:50cm, wysokość:100cm. Zalecane stosowanie jako donica tarasowa.

Donica aluminiowa Vittorio 3 – smukła piękność na tarasie

Element, bez którego nie może obyć się żaden taras to roślinność. A najlepszym miejscem na jej posadzenie jest ładna donica. Ale nie może być to przypadkowy wybór. Ponieważ taras jest teraz często przedłużeniem salonu, warto postawić na odpowiednią aranżację zieleni. W tym również na piękne donice, które dopasują się do wystroju i wydobędą urodę roślin, ale też reszty mebli na tarasie lub balkonie.

W każdym stylu

Styl rustykalny nadal jest w modzie, dlaczego by więc nie postawić na niego na tarasie. Smukła donica aluminiowa Vittorio 3 to właściwy wybór w tym wypadku. Jej geometryczny kształt oraz zastosowany materiał znakomicie będą wyglądać z prostymi meblami z drewna. Również taras w stylu skandynawskim, tak lubianym przez wiele osób, to dobre miejsce na posadzenie roślinności w tej donicy. Tu szczególnie sprawdzi się Vittorio 3 w kolorze szarym lub białym, w połączeniu z rattanowymi fotelami lub kanapami.

Nie tylko przydomowy taras będzie dobrym miejscem dla donicy Vittorio 3. Można postawić ją także przed wejściem do domu lub biurowca, a także w dużym holu. Donica będzie pięknie prezentować się w minimalistycznym wnętrzu, gdzie zastosowano szkło i metal w elementach wykończeniowych. Tym bardziej, że występuje w 3 kolorach: białym, szarym i czarnym.

Swobodnie, więc można dopasować ją do różnej kolorystyki pomieszczeń lub elewacji.

Magia kolorów nie tylko natury

Kolory to również doskonałe tło dla roślinności we wszystkich odcieniach zieleni, a także innych barwach, czyli nadaje się do posadzenia w niej zarówno roślin liściastych jak i kwitnących.

Zastosowane aluminium sprawia, że donica mimo swoich rozmiarów jest lekka i dzięki temu dosyć mobilna. To z kolei daje możliwość zmian aranżacji, ponieważ smukła donica aluminiowa jest łatwa do przesunięcia w wybrane miejsce. Na dnie znajdują się nawiercone otwory odpływowe. Jest to ważne dla właściwego nawilżenia bryły korzeniowej. Wielkość naczynia sprawia, że donica nadaje się do posadzenia w niej większej roślinności, np. krzewów lub drzewek. Aluminium użyte do wyrobu donicy ma najwyższą jakość, która daje możliwość użycia jej na zewnątrz nie wpływając na jakość i wygląd naczynia.

Smukła donica aluminiowa Vittorio 3 to doskonały wybór dla tych, którzy cenią dyskretny urok minimalizmu oraz geometryczne bryły.

 

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.