Doniczki ogrodowe Roberto

1000 x 500 H500cm 120kg 190l

3,658.02zł

Donica Roberto z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 120 kg, a wymiary: długość: 100 cm, szerokość: 50 cm, wysokość: 50 cm.

Roślinność umieszczona w ogrodzie w efektownych donicach prezentuje się dużo bardziej okazale, niż umieszczona bezpośrednio w gruncie. Warto więc pomyśleć o zakupie nowoczesnych, ozdobnych donic do ogrodu podczas planowania aranżacji swojego ogrodu. Doniczki ogrodowe Roberto łączą w sobie trwałość, prostotę i nowoczesność.

Efektowna i trwała donica Roberto

Donice z betonu architektonicznego mają bardzo dobre parametry fizykochemiczne, które doskonale odpowiadają ich zewnętrznemu wykorzystaniu. Roberto to bardzo efektowna donica o prostej bryle, w kształcie prostopadłościanu. Gruby beton w trzech wersjach kolorystycznych: antracyt, szarość i biel, będzie stanowił piękne tło dla efemerycznych, kolorowych roślin ogrodowych.

Funkcjonalność przede wszystkim

Beton, z którego zostały wykonane doniczki ogrodowe, wspaniale zabezpiecza roślinę przed dewastacją ze strony owadów – wysokie ściany zabezpieczają ją także przed gryzoniami. Co bardzo istotne, taka donica bez problemu może stać w ogrodzie przez okrągły rok. Wynika to z jej bardzo wysokich walorów technicznych. Donicy Roberto niestraszne są deszcze, gdyż beton nie nasiąka wodą. Produkt jest również mrozoodporny. Oznacza to, że woda nie przenika z zewnątrz przez jej strukturę. Ważne jest jednak zapewnienie odpowiedniego odprowadzenia wody z wnętrza donicy. Dno donicy jest wyposażone w otwory odpływowe, które ułatwiają to zadanie. Zabezpieczają one roślinę przed nadmiarem wody, spowodowanym ulewnymi deszczami. Jest to bardzo istotne, gdyż zamarznięta woda może spowodować rozsadzenie materiału. Jest to również materiał wyjątkowo odporny na promieniowanie UV. Oznacza to, że donica stojąca w pełnym słońcu nie wyblaknie. Nie straszne jej także naprzemienne moknięcie i wysychanie, bo nie spowoduje to jej skruszenia.

Skuś się na wyjątkową donicę w swoim ogrodzie

Prosta bryła, gładkie ściany i neutralny kolor donicy Roberto czynią ją pojemnikiem na rośliny niezwykle gustownym, skromnym i klasycznym. Surowość tej bryły aż prosi o to, by nieco przełamać ją żywymi kolorami kwiatów, zatem donica doskonale pasuje do urządzenia ogrodu w stylu prostym, klasycznym i nowoczesnym, gdzie główną rolę odgrywają rośliny wkomponowane w neutralne tło.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.