Wąska donica aluminiowa Vittorio 1

400 x 400 H800cm 13kg 120l

1,799.49zł

Donica aluminiowa Vittorio 1 produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga to :13kg, a wymiary : długość:40cm, wysokość:40cm, wysokość:80cm. Zalecane stosowanie jako donica tarasowa.

Nowoczesny design, wysoka jakość

Wspaniale ozdobi twój taras, ogród albo nowoczesne wnętrze. Wysoka i smukła, wąska donica aluminiowa zachwyci zarówno na tarasie jednorodzinnego domku, jak i w gmachu użyteczności publicznej – biurze, hotelu, obiekcie spa czy uzdrowisku. Dostępna jest w wielu kombinacjach kolorystycznych, co sprawia, że łatwo dopasować ją do wystroju. Jej elegancka, ascetyczna forma daje gwarancję doskonałej harmonii z otoczeniem, stanowiąc zarazem wspaniałe tło dla roślin.

Rozwiązanie alternatywne dla tradycji

Donice aluminiowe to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych – ceramicznych czy drewnianych. Świetnie sprawdzają się zwłaszcza na zewnątrz. Są malowane proszkowo, dzięki czemu ich powierzchnia jest idealnie gładka i bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Niestraszna im nawet najgorsza pogoda. Do produkcji donic wykorzystuje się stopy aluminium z dodatkiem magnezu, posiadające najwyższą odporność na korozję. Te same, które stosuje się w przemyśle stoczniowym czy nowoczesnych elewacjach. Dla osób ceniących sobie ochronę środowiska istotne będzie również to, że aluminium jest materiałem absolutnie ekologicznym i przetwarzanym wtórnie w stu procentach. Dodatkowe atuty tych pojemników to lekkość i oszałamiające bogactwo kolorów, które pozwala na niepowtarzalne efekty dekoracyjne i zaskakujące wizualizacje.

Moc i uroda

Wystarczy jedna smukła roślina w wąskiej aluminiowej donicy, wyeksponowana niczym roślinna rzeźba, by nadać niepowtarzalny charakter minimalistycznemu otoczeniu. Z kolei grupa kolorowych donic wypełniona roślinami zachwyci miłośników stylu glamour, stając się pretekstem do niebanalnych aranżacji. W każdej chwili momencie możemy przenieść lekkie pojemniki i tworzyć nowe, zaskakujące dekoracje, stawiając donice obok siebie lub całkowicie osobno. Bogata kolorystyka aluminiowych pojemników pozwala tworzyć ciekawe efekty, gdy postaramy się dobrać je do barw kwiatów, które chcemy w nich zasadzić. Doniczki podkreślą wówczas nie tylko formę roślin, ale dodatkowo spotęgują ich barwę.

Prostota i nowoczesny design tych produktów sprawia, że zdobiąc nimi ogród czy taras, unikniemy estetycznych pułapek, Raczej nie zagrozi nam przeładowanie, nadmiar, chaos. A dzięki temu miejsca, w którym wypoczywamy, będą na nas działać naprawdę kojąco.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.