Stożkowa donica z aluminium Silvestro 1

Ø600 H600cm 13kg 120l

2,273.04zł

Donica aluminiowa Silvestro 1 produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga to :13kg, a wymiary : średnica:60cm , wysokość:60cm. Zalecane stosowanie jako donica tarasowa.

Donica aluminiowa Silverstro 1 – najlepsza na kwiaty

Zieleń uspokaja, relaksuje i odpręża, dlatego warto się nią otaczać. Zarówno w domu, jak i w pracy. Balkony, loggie i tarasy już dawno straciły charakter przechowalni czy miejsca, w którym jest suszone pranie. Często pełnią funkcję kolejnego pokoju w domu lub mieszkaniu, a także powierzchni wypoczynkowej w biurowcach. Stąd dbałość nie tylko o meble, ale i o aranżację zieleni. W tym wypadku warto postawić na piękne donice, które nie tyle pozwolą roślinom swobodnie rosnąć, ale podkreślą ich piękno i dopasują się do wystroju reszty tarasu czy balkonu.

Klasyczny stożek

Stożkowa donica z aluminium Silvestro 1 urzeka swoim klasycznym kształtem. Wyglądem przypomina typową kwiatową doniczkę, jaka znana jest od lat. Ale zastosowane do jej produkcji aluminium oraz kolory odróżniają ją od pierwowzoru. Dzięki temu dopasuje się niemal do każdego stylu: minimalistycznego, rustykalnego, skandynawskiego, śródziemnomorskiego i wielu innych. Można ją zestawić zarówno z meblami ratanowymi, drewnianymi oraz metalowymi lub wykonanymi z innych tworzyw. Donica Silvestro 1 dzięki swojemu kształtowi wyeksponuje zieleń i nie przytłoczy jej. Świetnie nadaje się zarówno do posadzenia w niej zielonych bylin, jak i pięknie kwitnących kwiatów. Silvestro 1 jest znakomitym wyborem do ziołowego ogródka, szczególnie rośliny typu rozmaryn czy krzew laurowy będą się w niej pięknie prezentowały.

Idealne dopasowanie

To znakomite uzupełnienie wystroju wnętrza, jak i zewnętrznych przestrzeni. Stożkowa donica z aluminium Silvestro 1 może być ustawiona na domowym tarasie, ale również w hallu budynku czy na biurowym patio. Sprawdzi się również, jako ozdoba przed wejściem do domu lub na podjeździe do budynku. Spokojna paleta barw: biel, szarość, czerń – ułatwia dopasowanie donicy do koloru fasady lub wystroju wnętrza.

Użyte do wyrobu donicy aluminium jest odporne na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, że można używać jej zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz.  Na dnie donicy Silvestro 1 zostały nawiercone otwory. Dzięki temu utrzymywana jest odpowiednia wilgotność gleby, co zabezpiecza system korzeniowy przed przelaniem.

Piękna zieleń wymaga pięknej oprawy. Właśnie taką jest stożkowa donica z aluminium Silvestro 1. Sprawi ona, że rośliny będą zachwycać swoją urodą i dawać radość każdego dnia.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.