donice metalowe corten old steel wewnętrzne

DONICE DO WNĘTRZ, BUDYNKÓW, MIESZKAŃ, SKLEPÓW, FIRMY, HOTELU

Ukwieć swój dom – z donicami World of Flowerpots

NAJLEPSZE DONICE DO OGRODU

NAJLEPSZE DONICE WEWNĘTRZNE

 

Każde pomieszczenie różni się kształtem, wielkością, nasłonecznieniem… Każde jednak wydaje się tak samo smutne i surowe bez umieszczonych w nim roślin. To wszelkie kwiaty, drzewka, pnącza nadają pomieszczeniom przyjazny, świeży wygląd. To one wprowadzają element „życia” w zwykłe cztery kąty.

W naszej ofercie znajdą Państwo donice pasujące do każdego wnętrza. Małe i duże, kwadratowe, okrągłe i podłużne, ekskluzywne doniczki ozdobne… Każdy znajdzie coś dla siebie! Do wnętrz proponujemy donice fiberglass oraz aluminiowe i plastikowe. Wśród aluminiowych ciekawym rozwiązaniem są donice na kółkach – bardzo praktyczne, pozwalające w zasadzie bez wysiłku przesuwać nawet wielką i ciężką roślinę.

Dla tych z Państwa, którzy wymarzyli sobie donicę o bardzo specyficznym rozmiarze, którego nie ma w katalogu, również mamy dobrą wiadomość – donice aluminiowe produkujemy na wymiar! I dostarczymy takie, jakie sobie Państwo wymarzą!

Na rynku do wyboru mamy mnóstwo elementów dekoracyjnych i tekstyliów do wnętrz. Odpowiednie dodatki sprawią, że wnętrze nabierze swojego stylu i charakteru. Dziś chcielibyśmy zaproponować Państwu nasze donice jako elementy, które nadadzą charakteru
i stylu każdemu wnętrzu, w którym się znajdą. Donice do wnętrz szczególnie polecane są lekkie, które nie będą obciążać podłogi a zarazem będą eleganckie. W swojej ofercie nasza firma posiada donice z włókna szklanego, tzw. fiberglass oraz donice aluminiowe, które mogą również posiadać zamontowane kółka, co znacznie zwiększa ich mobilność i funkcjonalność. Donice do wnętrz są niezwykle lekkie a zarazem eleganckie i klasyczne. Dostępne są w bogatej ofercie kolorystycznej palety RAL, więc każdy wybierze kolor, który najbardziej będzie się wpisywał w dane wnętrze.

donice aulminiowe na kołach w miejscu pulbicznym
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.