Donice z betonu architektonicznego

Ludzie uwielbiają spędzać czas na swoich tarasach. I chociaż przestrzeń ta zwykle rozkwita wiosną, kiedy to dekoruje się tarasy z kwitnącymi roślinami, warto wyjść z tego schematu i zadbać o jego wygląd również jesienią i zimą. Poustawiać na nim doniczki z betonu architektonicznego z prawdziwymi drzewami. Betonowe donice okrągłe nadają do tego typu nasadzeń i przy wymianach roślin nie jest tu to takie kłopotliwe.
Wszystkie donice z betonu architektonicznego

Donica Adamo

Zapytaj

Parametry Donicy Adamo z betonu

Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 292 kg, a wymiary: długość: 100cm, szerokość: 100cm, wysokość: 80cm.

Donica Agnese

Zapytaj

Parametry donicy(misy) betonowej

Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 132 kg, a wymiary : średnica:150cm, wysokość:29cm.

Donica Alice

Zapytaj

Donica Alice z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 123 kg, a wymiary: długość: 60 cm, szerokość: 60 cm, wysokość: 60 cm.

Donica Angelo

Zapytaj

Donica Angelo z betonu (UHPC). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to :157 kg, a wymiary : długość:120cm, szerokość:50cm, wysokość:50cm.

Donica Cristina

Zapytaj

Donica Cristina z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 85 kg, a wymiary: długość: 50 cm, szerokość: 50 cm, wysokość: 50 cm.

Donica Gaia

Zapytaj

Donica Gaia z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 70 kg, a wymiary: średnica: 60 cm, wysokość: 61 cm.

Donica Giacomo

Zapytaj

Donica Giacomo z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 93 kg, a wymiary: średnica: 72 cm, wysokość: 78 cm.

Donica Giovanna

Zapytaj

Donica Giovanna z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 65 kg, a wymiary: średnica: 60 cm, wysokość: 56 cm.

Donica Giuseppe

Zapytaj

Donica Giuseppe z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 101 kg, a wymiary: długość: 118 cm, szerokość: 39 cm, wysokość:38,5 cm.

Donica Grande

Zapytaj

Donica Grande z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to 270 kg, a wymiary: średnica: 150 cm, Wysokość: 50 cm.

Donica Gulia

Zapytaj

Donica Gulia z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 77 kg, a wymiary: długość: 118 cm, szerokość: 38 cm, wysokość: 38,5 cm.

Donica Hydra 1

Zapytaj

Donica Hydra 1 z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to 228 kg, a wymiary : średnica: 80 cm, Wysokość: 70 cm.

Donica Hydra 2

Zapytaj

Donica Hydra 2 z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to 432 kg, a wymiary : średnica: 120 cm, Wysokość: 80 cm.

Donica Hydra 3

Zapytaj

Donica Hydra 3 z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to 528 kg, a wymiary : średnica: 120 cm, Wysokość: 100 cm.

Donica Isabelle

Zapytaj

Donica Isabelle z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 89 kg, a wymiary: średnica: 66 cm, wysokość: 80 cm.

Donica La Piccola

Zapytaj

Donica La Piccola z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to 68 kg, a wymiary : średnica: 58 cm, Wysokość: 48 cm.

Donica Leocadia

Zapytaj

Donica Leocadia betonowa. Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

Dostępne warianty donicy:

Leocadia 1000 o wymiarach 1000x400xh:400, waga 103 kg, pojemność 123 l

Leocadia 1200 o wymiarach 1200x400xh:400, waga 119 kg, pojemność 149 l

Leocadia 1500 o wymiarach 1500x400xh:400, waga 144 kg, pojemność 187 l

Leocadia 1800 o wymiarach 1800x400xh:400, waga 168 kg, pojemność 220 l

Leocadia 2000 o wymiarach 2000x400xh:400, waga 185 kg, pojemność 252 l

Donica Luciano

Zapytaj

Donica Luciano z betonu. Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 303 kg, a wymiary: średnica: 139 cm, wysokość: 98 cm.

Donica Margherita

Zapytaj

Donica Margherita z ultra betonu. Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 63 kg, a wymiary: średnica: 72,4 cm, wysokość: 76 cm.

Donica Martina

Zapytaj

Donica Martina z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 189 kg, a wymiary: długość: 150 cm, szerokość: 50 cm, wysokość: 50 cm.

Donica Massimo

Zapytaj

Donica Massimo z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 240 kg, a wymiary : długość:200cm, szerokość:50cm, wysokość:50cm.

Donica Matino

Zapytaj

Donica Marino z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 240 kg, a wymiary: długość: 200 cm, szerokość: 50 cm, wysokość: 50 cm.

Donica Matteo

Zapytaj

Donica Matteo z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to:255 kg, a wymiary: średnica: 200 cm, wysokość: 38 cm.

Donica Matteo Ring

Zapytaj

Donica Matteo Ring z betonu (polimerobetonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 411 kg, a wymiary :średnica:221cm, wysokość:41cm.

Donica Medio Grande

Zapytaj

Donica Medio Grande z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to 150 kg, a wymiary : średnica: 100 cm, Wysokość: 50 cm.

Donica Molto Grande

Zapytaj

Donica Molto Grande z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to 417 kg, a wymiary : średnica: 200 cm, Wysokość: 50 cm.

Donica Monica

Zapytaj

Donica Monica z ultra betonu. Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 199 kg, a wymiary : długość: 80 cm, szerokość: 80 cm, wysokość: 70 cm.

Donica Olivia

Zapytaj

Donica Olivia z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 170 kg, a wymiary: długość: 100 cm, szerokość: 30 cm, wysokość: 80 cm.

Donica Onorato

Zapytaj

Donica Onorato z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 99 kg, a wymiary: długość: 40 cm, szerokość: 40 cm, wysokość: 80 cm.

Donica Pietro

Zapytaj

Donica Pietro z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 240 kg, a wymiary:  średnica: 126,5cm, wysokość: 84cm.

Donica Rebecca

Zapytaj

Donica Rebecca z ultra betonu. Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworem odpływowym. Waga donicy to: 87 kg, a wymiary: średnica: 66 cm, wysokość: 66,5 cm.

Donica Ricardo

Zapytaj

Donica Ricardo z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 113 kg, a wymiary: średnica: 77 cm, wysokość: 87 cm.

Donica Roberto

Zapytaj

Donica Roberto z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 137 kg, a wymiary: długość: 100 cm, szerokość: 50 cm, wysokość: 50 cm.

Donica Romano

Zapytaj

Donica Romano z betonu (polimerobetonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 81 kg, a wymiary : średnica:72,4cm, wysokość:76cm.

Donica Seria 4

Zapytaj

Donica Seria 4 z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy jest zależna od długości, a wymiary: długość: 100-200cm co 1 cm, szerokość: 40 cm, wysokość: 40 cm.

Donica Seria 5

Zapytaj

Donica Seria 5 z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy jest zależna od długości, a wymiary: długość: 100-200 cm co 1 cm, szerokość: 50 cm, wysokość: 50 cm.

Donica Susanna

Zapytaj

Donica Susanna z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 77 kg, a wymiary: średnica: 60 cm, wysokość: 90 cm.

Donica Tommaso

Zapytaj

Donica Tommaso z betonu. Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 132 kg, a wymiary:  średnica:100 cm, wysokość: 60 cm.

Beton architektoniczny materiałem na donice

Odrobina zieleni to miejsce, w którym lubimy spędzać czas i odpoczywać. Im więcej kwiatów wokół, tym miejsce staje się bardziej ciepłe i przytulne. Idealne dla każdego rodzaju kwiatów i małych krzewów są doniczki z betonu, których nie przewróci żadna wichura, ani też psoty naszych zwierzaków. Donice z betonu architektonicznego idealnie sprawdzą się do każdego ogrodu, są trwałe i nadają mu charakteru. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby duże donice ogrodowe umieścić także w przestrzeni miejskiej lub przy wejściu do biurowca.

Donice beton architektoniczny w twoim ogrodzie

Urządzając ogród oczekuje się zwykle zjawiskowych rezultatów przy jednoczesnym wykorzystaniu wytrzymałych, ekonomicznych i praktycznych rozwiązań. Nie każde donice lub kwietniki, choć wyglądają ładnie i imponująco, są odporne na warunki atmosferyczne. W tym momencie z pomocą przychodzą nam, niepozorne na pierwszy rzut oka, doniczki betonowe. Wiele osób zdziwi się, bo na myśl od razu nasuną się im nijakie donice z szaroburego betonu. Te czasy na szczęście już minęły. Przyjrzyjmy się zatem bliżej temu, jak donice beton architektoniczny mogą pomóc w urządzeniu ogrodu idealnego.
donice betonowe przed wejściem

Wytrzymałość to podstawa

Szukając dobrego pomysłu na donice do ogrodu powinniśmy przede wszystkim skupić się na tym, by były odporne na działanie czynników atmosferycznych. W końcu stojące na zewnątrz donice są wstawione na ich działanie bez przerwy. Obecnie do wykonywania donic stosuje się tzw. ultrabeton i to właśnie dzięki temu donice i kwietniki betonowe wygrywają wyścig o wytrzymałość z donicami wykonanymi z innych materiałów. Donice z betonu architektonicznego pozostają niewzruszone przez długie lata o ile zostanie odprowadzona z nich woda. Dodatkowo są mniej narażone na uszkodzenia ze względu na swój ciężar. Lżejsze donice są łatwiej przewracane przez wiatr. To także niesie ryzyko zniszczenia oraz kolejnych uszczupleń w domowym budżecie. Zatem z racji na swoją wagę donice wykonane z betonu architektonicznego powinny być wykorzystywane w ogrodach i na podwórkach. Lepiej zrezygnować z nich w przypadku aranżacji balkonu.
donica betonowa nad basenem

Prostota to uniwersalność

Wiele osób, wbrew pozorom, zniechęci taka inwestycja, gdyż może się wydawać bezsensownym kupowanie donic na długie lata, skoro za rok moda całkowicie ulegnie zmianie. Donice wykonane z betonu mają jednak jeszcze jedną pozytywną cechę. Ich design jest zazwyczaj prosty i minimalistyczny. Dzięki temu są one rozwiązaniem, które nie wyjdzie z mody po jednym sezonie. Ponadto uniwersalna forma oraz stonowane i surowe kolory, będą wyglądały dobrze w różnego rodzaju ogrodach. Nie ma więc obawy, że przestaną pasować do naszego podwórka, gdy postanowimy zmienić coś w jego wyglądzie. Przystosowane są do sadzenia w nich różnych roślin, mają otwór umożliwiający ujście wody. Sprawdzą się zarówno w przypadku kwiatów, jak i w przypadku drobniejszych krzewów. Donice betonowe z betonu architektonicznego nie są wbudowane na stałe, więc można je przestawiać i bawić się możliwościami. Czasem wystarczy zamienić kilka donic miejscami i nasz ogród ma nową, odświeżoną stylizację. Wszystko zależy wyłącznie od naszej inwencji.

Taras udekorowany prawdziwymi drzewami w donicach z betonu architektonicznego

Ludzie uwielbiają spędzać czas na swoich tarasach. I chociaż przestrzeń ta zwykle rozkwita wiosną, kiedy to dekoruje się tarasy kwitnącymi roślinami, warto wyjść z tego schematu i zadbać o jego wygląd również jesienią i zimą. Można poustawiać na nim duże betonowe doniczki z prawdziwymi drzewami.

Prawdziwe drzewa na tarasie – czy nie brzmi to wspaniale? Kto zwiedza obce kraje, szczególnie te leżące nad basenem Morza Śródziemnego, z pewnością nieraz widział tarasy i balkony w apartamentach, które pełne są ozdobnych roślin w dużych donicach. Jeśli roślinie zagwarantuje się odpowiednio dużo miejsca, nawet ozdobne drzewa można hodować na własnym balkonie. W naszym klimacie wprawdzie nie sprawdzą się cytrusy, czy wiele gatunków drzew liściastych, ale iglaki – już jak najbardziej. Drzewa i krzewy iglaste nie gubią igieł na zimę, stworzą na naszym tarasie prawdziwą leśną atmosferę. Miejsce stanie się jeszcze przyjemniejsze i bardziej zachęcające do tego, by spędzać tam czas, tak naprawdę bez względu na porę roku. Jednakże należy pamiętać, że donice beton architektoniczny o dużych rozmiarach są bardzo ciężkie i przy aranżacji tarasu czy balkonu należy wziąć pod uwagę wytrzymałość podłoża.

Ciężar donic ma także plusy w przypadku obsadzenia donic wyższymi drzewkami w czasie silnych wiatrów, bo chroni je przed wyrwaniem z podłoża.

Zobacz więcej donic
donice betonowe na trawnik

Donica betonowa i odrobina natury w centrum miasta

Donice z betonu architektonicznego znakomicie urozmaicą i dopełnią wystrój w modnym i nowoczesnym, modernistycznym stylu. Betonowe donice okrągłe występują w prostych i jednocześnie intrygujących kształtach. Wykorzystaj je w swoich kwietnikach i przekonaj się, jak harmonizuje z zaplanowaną przez ciebie aranżacją ogrodu czy wnętrza.
kwietnik betonowy z ławką

Kwietnik betonowy miejscem odpoczynku

Kwietniki betonowe mają wszechstronne zastosowanie. Przyozdabiają parki, ogrody, klomby, skalniaki etc., tworząc wraz z zasadzoną w nich roślinnością elementy dekoracyjne, co nadaje szczególnego uroku miejscom, w których się znajdują. Materiał, z którego są wykonane (beton) idealnie nadaje się do stosowania głównie na zewnątrz. Jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, a w szczególności niskich i wysokich temperatur.Duże donice ogrodowe betonowe nadają się również do parku jak i skwery.

Dla kogo donice z betonu architektonicznego?

Podsumowując połączenie donice beton architektoniczny jest prawdziwym czarnym koniem wśród pomysłów na urozmaicenie naszego ogrodu. Mają zalety, które pomagają w rozwiązaniu wielu problemów stwarzanych przez inne donice. Zaprojektowano je tak, by sprawiać właścicielowi jak najmniej kłopotu podczas użytkowania. Są wytrzymałe, mrozoodporne i solidne, ale dają jednocześnie ciekawy wachlarz rozwiązań. Warto zatem rozpatrzyć ich zakup, gdyż nieoczekiwanie może okazać się strzałem w dziesiątkę. Wielkie donice ogrodowe z pewnością zrobią wrażenie na każdym z zaproszonych do ogrodu gości.

Zobacz więcej donic

Użytkowanie donic z betonu architektonicznego

Betonowe donice pojawiają się coraz częściej w przestrzeni publicznej i prywatnej jako nowoczesna alternatywa innych dekoracji. Za sprawą swoich zalet umożliwiają wygodne używanie przez długi czas. Nadają się do dekoracji w wielu miejscach, jednak użytkowanie ich posiada także pewne wady. W zależności od potrzeb donice z betonu architektonicznego mogą być bardzo dobrą zamianą innych ozdób w ogrodzie.

Co to jest beton architektoniczny?

Betonem architektonicznym nazywamy materiał budowlany, który stworzony jest z piasku, cementu oraz wody i kruszywa. Jego proporcje dobierane są w zależności od potrzeby ostatecznego wyglądu oraz w sposób pozwalający uzyskać dowolne kształty. Możliwe jest uzyskanie wyrobów o powierzchni gładkiej, z możliwymi przebarwieniami czy też smugami i wżerami, które podkreślają organiczne pochodzenie. Dodatkowo do mieszanki betonu architektonicznego dodaje się według potrzeb domieszki chemiczne, które barwią i uzyskuje przez to różnokolorowe efekty. Zastosowanie betonu architektonicznego jest bardzo szerokie. Wykorzystuje się go do tworzenia dekoracji ozdabiających wnętrze oraz otoczenie domów.

Donice beton architektoniczny

Dekorowanie przestrzeni poprzez ustawianie donic z betonu architektonicznego oraz sadzenie w nich roślin,  umożliwia wprowadzenie zieleni do miejsc ich pozbawionych. Taras ożywiony  kwiatami w donicy z betonu nie tylko ochroni przed wiatrem, ale również wydzieli miejsce odpoczynku. Dobrym pomysłem jest także wykorzystanie roślin w donicach w sytuacji, gdy zieleń przed domem nie zdążyła jeszcze się rozrosnąć. Donice wykonane z betonu architektonicznego doskonale nadają się do sadzenia wiosennych tulipanów, narcyzów a nawet okazałych ziół. Dzięki swojej strukturze będą kontrastować z kolorowymi roślinami a sadząc zielone krzewy uzyskamy eleganckie połączenie.

Wielkie betonowe donice, układane jedna przy drugiej nadają się także do tworzenia ozdobnych ogrodzeń z możliwością ciągłej zmiany roślin w nich posadzonych. Dzięki ciężkości nie są możliwe do przewrócenia nawet przez silny wiatr co daje poczucie bezpieczeństwa. Z tego też względu nadają się do ozdób placów zabaw, miejsc publicznych i gastronomicznych. Innym zastosowaniem możliwym do wykorzystania donic z betonu są  miejsca z zakazem parkowania oraz wylotu ulic. Ozdabiają miasta i pozwalają zachować szczególny klimat.

Donice betonowe i ich wady

Trwałość i wysoka odporność na czynniki zewnętrzne i ponadczasowy design to niepodważalne zalety. Jednak istnieją również wady, które mogą wpłynąć na ich użytkowanie. Największą wadą jaką mają betonowe donice jest duża waga. Sprawia ona, że nie należy donic umieszczać na balkonie lub nieprzystosowanym tarasie. W tej sytuacji należy zwrócić uwagę na parametry konstrukcyjne i wytrzymałościowe balkonu bądź tarasu. Dodatkowo ze względu ciężaru i gabarytów donice z betonu architektonicznego ciężko jest przestawić oraz znaleźć transport na wyższe piętra budynków. Jakiekolwiek przemieszczanie ich wymaga użycia wózka widłowego. Należy również pamiętać, aby donic z betonu nie ustawiać bezpośrednio na nieprzepuszczalnym podłożu, gdyż w ten sposób uniemożliwia się odpływ wody, co może prowadzić do uszkodzeń donicy. Ważną wskazówką jest odpowiednie dostosowanie wielkości donic do wielkości roślin i wymaganej ilości ziemi – im rośliny bardziej okazałe potrzebują więcej miejsca na system korzeniowy.

Modne i praktyczne

Donice z betonu architektonicznego są bardzo modnym dodatkiem, nadającym się na wiele obszarów użytkowania. Ze względu na swój ciężar oraz gabaryty mogą być uznawane jako nieodłączny element wystroju różnych przestrzeni, ale również czynniki te mogą wpływać negatywnie na wybory. Należy przeanalizować wybór najbardziej dostosowanych do miejsc donic i zapewnić wszelkie wymagane potrzeby.

Opinie zadowolonych klientów